Втулка CATERPILLAR 611, 615, 955
659 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001846
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для гусеничних навантажувачів - 70X82X57
Ця втулка сумісна з різними видами машин, включаючи Навантажувачі гусеничні Caterpillar. Ми поставляємо втулки виняткової якості, призначені, зокрема, для моделі 611, 615, 615C, 955K, 955L.
Втулка з параметрами: внутрішній діаметр 70,1 mm, зовнішній діаметр 82,61 мм також довжина 57,15 мм, ідеально адаптований до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція відрізняється не тільки відмінною якістю виробництва, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до згаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть повністю ефективно, без зайвих простоїв.
Вибираючи деталі нашого асортименту, ви інвестуєте в надійність, точність і якість, які забезпечать тривалу і безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам досягти оптимальної продуктивності вашої техніки.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 57,15 mm |
| зовнішній діаметр: | 70,1 mm |
| внутрішній діаметр: | 82,61 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 611 |
| CATERPILLAR | 615 |
| CATERPILLAR | 615C |
| CATERPILLAR | 955K |
| CATERPILLAR | 955L |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 7J9374 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 611, 615, 955 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 7J9374 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 611, CATERPILLAR 615, CATERPILLAR 615C, CATERPILLAR 955K, CATERPILLAR 955L |
| Призначення | CATERPILLAR 611, CATERPILLAR 615, CATERPILLAR 615C, CATERPILLAR 955K, CATERPILLAR 955L |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 7J9374 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 57,15 мм, зовнішній діаметр: 70,1 мм, внутрішній діаметр: 82,61 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: 659 ₴



