Втулка CATERPILLAR 631, 633, 637
2 853 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001847
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для колісних тракторів - 70X82X59
Наша втулка найвищої якості є ідеальним рішенням для Колісних тракторів Caterpillar, включаючи моделі 631E, 631G, 633D, 633E, 637D, 637E, 637G. Його розробка та виробництво були зосереджені на забезпеченні надійності та досягненні оптимальної продуктивності ваших машин.
Представлена втулка, з внутрішній діаметр 70,104 mm, зовнішній діаметр 82,652 мм і довжиною 59,9 мм, ідеально відкалібрований для згаданих моделей машин Caterpillar. Таким чином, це забезпечує ідеальну посадку та максимальну ефективність.
Наша пропозиція відрізняється не тільки відмінною якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Це гарантує, що ваші машини працюватимуть з максимальною ефективністю, уникаючи непотрібних простоїв.
Інвестуйте в наші втулки та оптимізуйте роботу ваших машин Caterpillar, подовжуючи термін їх служби. Наша пропозиція підкреслює якість і надійність, що дозволить вам насолодитися повною ефективністю приладів.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 59,9 mm |
| зовнішній діаметр: | 70,104 mm |
| внутрішній діаметр: | 82,652 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 631D |
| CATERPILLAR | 631E |
| CATERPILLAR | 631G |
| CATERPILLAR | 633D |
| CATERPILLAR | 633E2 |
| CATERPILLAR | 637D |
| CATERPILLAR | 637E |
| CATERPILLAR | 637G |
| CATERPILLAR | 639D |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 9J0951 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 631, 633, 637 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 9J0951 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 631D, CATERPILLAR 631E, CATERPILLAR 631G, CATERPILLAR 633D, CATERPILLAR 633E2, CATERPILLAR 637D, CATERPILLAR 637E, CATERPILLAR 637G, CATERPILLAR 639D |
| Призначення | CATERPILLAR 631D, CATERPILLAR 631E, CATERPILLAR 631G, CATERPILLAR 633D, CATERPILLAR 633E2, CATERPILLAR 637D, CATERPILLAR 637E, CATERPILLAR 637G, CATERPILLAR 639D |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 9J0951 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 59,9 мм, зовнішній діаметр: 70,104 мм, внутрішній діаметр: 82,652 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: 2 853 ₴



