Втулка навантажувача 69X82X70
1 248 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001855
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулка для колісних навантажувачів CATERPILLAR – 69X82X70
Втулка підходить для різних типів машин, включаючи включаючи фронтальні навантажувачі Caterpillar. Ми пропонуємо втулки неперевершеної якості, розроблені для вашої моделі 930.
внутрішній діаметр 70,01 мм, зовнішній діаметр82,525 мм і довжиною69,09 мм роблять представлену нами втулку ідеально адаптованою незалежно від специфікацій машини, гарантуючи точну посадку та довговічність.
Надійність, яку забезпечують запропоновані нами товари, означає менше простоїв, більше часу на продуктивність і задоволення від результатів. Оптимізуйте роботу своїх машин за допомогою деталей, які відрізняються не лише високою якістю, але й адаптивністю та надійністю.
Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися більше про те, як наші запчастини можуть сприяти успіху вашої техніки.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 69,09 mm |
| зовнішній діаметр: | 70,01 mm |
| внутрішній діаметр: | 82,525 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 930 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку навантажувача по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6K6043 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA ŁADOWARKOWA 69X82X70 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 6K6043 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 930 |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 930 |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 6K6043 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 69,09 мм, зовнішній діаметр: 70,01 мм, внутрішній діаметр: 82,525 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка навантажувача |
- Ціна: 1 248 ₴



