Втулка екскаватора CAT 215
1 149 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001856
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для екскаваторів - 70X82X70
Ця втулка сумісна з різними видами машин, включаючи Ексакаваторmi Caterpillar. Ми поставляємо втулки виняткової якості, призначені, зокрема, для моделі 215, 215B, 215C, 215D.
Втулка з розмірами внутрішній діаметр 70,076 mm, зовнішній діаметр 82,725 мм і довжина 70 мм ідеально підходить до вказаних машин Caterpillar.
Наша пропозиція відрізняється не тільки відмінною якістю виробництва, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до згаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть повністю ефективно, без зайвих простоїв.
Інвестуйте в наші втулки та оптимізуйте роботу ваших машин Caterpillar, подовжуючи термін їх служби. Наша пропозиція підкреслює якість і надійність, що дозволить вам насолодитися повною ефективністю приладів.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 70 mm |
| зовнішній діаметр: | 70,076 mm |
| внутрішній діаметр: | 82,725 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 215 |
| CATERPILLAR | 215B |
| CATERPILLAR | 215C |
| CATERPILLAR | 215D |
| CATERPILLAR | 219 |
| CATERPILLAR | 219D |
| CATERPILLAR | 225B |
| CATERPILLAR | 225D |
| CATERPILLAR | 320 |
| Альтернативні/перехресні індекси | |
|---|---|
| 6A7129 | GL6A7129 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку екскаватора по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6A7129, GL6A7129 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA KOPARKOWA CAT 215 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 6A7129 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 215, CATERPILLAR 215B, CATERPILLAR 215C, CATERPILLAR 215D, CATERPILLAR 219, CATERPILLAR 219D, CATERPILLAR 225B, CATERPILLAR 225D, CATERPILLAR 320 |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 215, CATERPILLAR 215B, CATERPILLAR 215C, CATERPILLAR 215D, CATERPILLAR 219, CATERPILLAR 219D, CATERPILLAR 225B, CATERPILLAR 225D, CATERPILLAR 320 |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 6A7129, GL6A7129 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 70 мм, зовнішній діаметр: 70,076 мм, внутрішній діаметр: 82,725 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка екскаватора |
- Ціна: 1 149 ₴



