Втулка CATERPILLAR 926, 928F, 943, IT18F, IT24F, IT28
2 670 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001866
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для фронтових навантажувачів - 70X82X90
Наша втулка найвищої якості є ідеальним рішенням для Фронтальних навантажувачів Caterpillar, включаючи серійні моделі 930. Його розробка та виробництво були зосереджені на забезпеченні надійності та досягненні оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка з параметрами: внутрішній діаметр 70,102 mm, зовнішній діаметр 82,616 мм також довжина 90 mm, ідеально адаптований до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція відрізняється не тільки відмінною якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Це гарантує, що ваші машини працюватимуть з максимальною ефективністю, уникаючи непотрібних простоїв.
Інвестуйте в наші втулки та оптимізуйте роботу ваших машин Caterpillar, подовжуючи термін їх служби. Наша пропозиція підкреслює якість і надійність, що дозволить вам насолодитися повною ефективністю приладів.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 90 mm |
| зовнішній діаметр: | 70,102 mm |
| внутрішній діаметр: | 82,616 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 926 |
| CATERPILLAR | 928F |
| CATERPILLAR | 943 |
| CATERPILLAR | IT24F |
| CATERPILLAR | IT28B |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 1V1292 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 926, 928F, 943, IT18F, IT24F, IT28 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 1V1292 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 926, CATERPILLAR 928F, CATERPILLAR 943, CATERPILLAR IT24F, CATERPILLAR IT28B |
| Призначення | CATERPILLAR 926, CATERPILLAR 928F, CATERPILLAR 943, CATERPILLAR IT24F, CATERPILLAR IT28B |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 1V1292 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 90 мм, зовнішній діаметр: 70,102 мм, внутрішній діаметр: 82,616 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: 2 670 ₴



