Втулка грейдера 120, 12, 130G, 135, 140
від 515 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001877
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для грейдерів - 34X57X44
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших грейдерів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 120G, 120H, 120K, 120M, 12G, 12H, 12K, 12M, 130G, 135, 135H , 140G, 140H, 140K, 140M. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка наступних розмірів: внутрішній діаметр 44,65 mm, зовнішній діаметр 57,264 мм також довжина 34,92 мм, ідеально підходить до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція характеризується не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють повністю ефективно, уникаючи зайвих простоїв .
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте свої машини за допомогою запропонованих нами високоякісних та надійних деталей.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 34,92 mm |
| зовнішній діаметр: | 44,65 mm |
| внутрішній діаметр: | 57,264 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 120G |
| CATERPILLAR | 120H |
| CATERPILLAR | 120K |
| CATERPILLAR | 120K2 |
| CATERPILLAR | 120M |
| CATERPILLAR | 120M2 |
| CATERPILLAR | 12G |
| CATERPILLAR | 12H |
| CATERPILLAR | 12K |
| CATERPILLAR | 12M |
| CATERPILLAR | 12M2 |
| CATERPILLAR | 12M3 |
| CATERPILLAR | 130G |
| CATERPILLAR | 135H |
| CATERPILLAR | 140G |
| CATERPILLAR | 140H |
| CATERPILLAR | 140K |
| CATERPILLAR | 140K2 |
| CATERPILLAR | 140M |
| CATERPILLAR | 140M2 |
| CATERPILLAR | 140M3 |
| CATERPILLAR | 143H |
| CATERPILLAR | 14G |
| CATERPILLAR | 14H |
| CATERPILLAR | 14M |
| CATERPILLAR | 160G |
| CATERPILLAR | 160H |
| CATERPILLAR | 160K |
| CATERPILLAR | 160M |
| CATERPILLAR | 160M2 |
| CATERPILLAR | 160M3 |
| CATERPILLAR | 163H |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку грейдера по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія товару | Втулка |
| Тип запчастини | Втулка |
| Стан | Новий |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Номер | 2G8631 |
| Бренд виробника | CAT |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Код запчастини | 2G8631 |
| Каталожний номер | 2G8631 |
| Марка | CAT |
| Тип запчастини/вузла | Втулка Грейдера |
| Nazwa towaru | TULEJA RÓWNIARKOWA 120, 12, 130G, 135, 140 |
| Розміри | висота: 34,92 мм, зовнішній діаметр: 44,65 мм, внутрішній діаметр: 57,264 мм |
- Ціна: від 515 ₴



