Втулка грейдера 120M, 12M, 140M, 14, 160M, 518C, 525, 535, 545
від 515 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001878
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для грейдерів - 33X63X51
Наша втулка сумісна з різними типами машин, включаючи Грейдери марки Caterpillar. Наша пропозиція включає втулки неперевершеної якості, призначені, зокрема, для моделі 120M, 12M, 140M, 14G, 14H, 14M, 160M, 518C, 525, 525B, 525C, 535B, 535C, 545, 545C.
Втулка з параметрами: внутрішній діаметр 51,016 mm, зовнішній діаметр 63,627 мм також довжина 33,27 мм, ідеально адаптований до згаданих машин Caterpillar.
Те, що відрізняє наші запчастини, то це не тільки відмінна якість виготовлення, але й його спеціальна адаптація (пристосування) до згаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють на повну ефективність, уникаючи зайвих простоїв.
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте свої машини за допомогою запропонованих нами високоякісних та надійних деталей.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 33,27 mm |
| зовнішній діаметр: | 51,016 mm |
| внутрішній діаметр: | 63,627 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 120M |
| CATERPILLAR | 12M |
| CATERPILLAR | 140M |
| CATERPILLAR | 14G |
| CATERPILLAR | 14H |
| CATERPILLAR | 14M |
| CATERPILLAR | 160M |
| CATERPILLAR | 518C |
| CATERPILLAR | 525 |
| CATERPILLAR | 525B |
| CATERPILLAR | 525C |
| CATERPILLAR | 545 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку грейдера по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2G8793 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA RÓWNIARKOWA 120M, 12M, 140M, 14, 160M, 518C, 525, 535, 545 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 2G8793 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 120M, CATERPILLAR 12M, CATERPILLAR 140M, CATERPILLAR 14G, CATERPILLAR 14H, CATERPILLAR 14M, CATERPILLAR 160M, CATERPILLAR 518C, CATERPILLAR 525, CATERPILLAR 525B, CATERPILLAR 525C, CATERPILLAR 545 |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 120M, CATERPILLAR 12M, CATERPILLAR 140M, CATERPILLAR 14G, CATERPILLAR 14H, CATERPILLAR 14M, CATERPILLAR 160M, CATERPILLAR 518C, CATERPILLAR 525, CATERPILLAR 525B, CATERPILLAR 525C, CATERPILLAR 545 |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 2G8793 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 33,27 мм, зовнішній діаметр: 51,016 мм, внутрішній діаметр: 63,627 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка Грейдера |
- Ціна: від 515 ₴



