Втулка гідроциліндра (приводу) шарнірного з'єднання задньої рукояті CAT 422E 428E
882 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001879
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для екскаваторів-навантажувачів - 65X78X35
Наша втулка є ключовим компонентом, який допомагає оптимізувати вашу продуктивність екскаваторів-навантажувачів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 416E, 416F, 422E, 428E. Запропоновані нами втулки мають надзвичайну якість, високу довговічність, що забезпечуть безвідмовну робот ваших машин.
Представлена втулка, з внутрішній діаметр 65 mm, зовнішній діаметр 78 мм і довжиною 35 mm, ідеально відкалібрований для згаданих моделей машин Caterpillar. Таким чином, це забезпечує ідеальну посадку та максимальну ефективність.
Те, що відрізняє наші запчастини, то це не тільки відмінна якість виготовлення, але й його спеціальна адаптація (пристосування) до згаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють на повну ефективність, уникаючи зайвих простоїв.
Обираючи нашу продукцію, ви інвестуєте в надійність, точність і якість, які гарантуватимуть довгострокову та безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам досягти оптимальної продуктивності вашої техніки.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 35 mm |
| зовнішній діаметр: | 65,322 mm |
| внутрішній діаметр: | 78,125 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 416F |
| CATERPILLAR | 422E |
| CATERPILLAR | 428E |
| CATERPILLAR | 416E |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку гідроциліндра (приводу) шарнірного з'єднання задньої рукояті по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2142255 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA SIŁOWNIKA ŁAMANIA TYLNEGO RAMIENIA CAT 422E 428E |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 2142255 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 416F, CATERPILLAR 422E, CATERPILLAR 428E, CATERPILLAR 416E |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 416F, CATERPILLAR 422E, CATERPILLAR 428E, CATERPILLAR 416E |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 2142255 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 35 мм, зовнішній діаметр: 65,322 мм, внутрішній діаметр: 78,125 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка гідроциліндра (привода) шарнірного з'єднання задньої ручки |
- Ціна: 882 ₴



