Втулка KOMATSU PC1250, PC228, PC270, PC300, PC400, PC450
від 515 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001900
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для екскаваторів
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших Екскаваторів Komatsu, включаючи серійні моделі PC1250, PC1250SP, PC228, PC228US, PC270, PC300, PC400, PC450. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Наша пропозиція відрізняється не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до заданих моделей машин Komatsu. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть на повній швидкості, без зайвих простоїв.
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Komatsu!
Оптимізуйте роботу своїх машин за допомогою запропонованих нами запчастин, які відрізняються високою якістю та надійністю.
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| KOMATSU | PC290LC-6K |
| KOMATSU | PC300-3 |
| KOMATSU | PC300-3K |
| KOMATSU | PC300LC-3 |
| KOMATSU | PC300N-3 |
| KOMATSU | PC300NLC-3 |
| KOMATSU | PC300-5-A |
| KOMATSU | PC300-6S |
| KOMATSU | PC300-5K |
| KOMATSU | PC340-6K |
| KOMATSU | PC360LC-3 |
| KOMATSU | PC350-6 |
| KOMATSU | PC360LC-5K |
| KOMATSU | PC380LC-6K |
| KOMATSU | PC380LC-6K-J |
| Комплектуючі | |||
|---|---|---|---|
| 07145-00100 | 208-70-61240 | 207-70-31172 | 207-70-31190 |
| 207-70-61191 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 707-76-10130 |
| Виробник | Komatsu |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA KOMATSU PC1250, PC228, PC270, PC300, PC400, PC450 |
| Бренд виробника | KOMATSU |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 707-76-10130 |
| Категорія товару | Втулка |
| Марка | KOMATSU |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 707-76-10130 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: від 515 ₴



