Втулка KOMATSU PC130, PC150, PC160, PC180, PC190, PC200, PW150ES, PW160, PW170, PW180
від 515 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001915
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для екскаваторів
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших Екскаваторів Komatsu, включаючи серійні моделі PC130, PC150, PC150HD, PC150NHD, PC160, PC180, PC180L, PC190, PC200EL, PC200EN, PW150ES, PW160, PW170, PW170ES, PW180. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Наша пропозиція характеризується не тільки високою якістю виконання, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до згаданих моделей машин Komatsu. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють повністю ефективно, уникаючи зайвих простоїв .
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Komatsu!
Оптимізуйте свої машини за допомогою запропонованих нами високоякісних та надійних деталей.
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| KOMATSU | PC130-5K |
| KOMATSU | PC160-6K |
| KOMATSU | PC180-5K |
| KOMATSU | PC180LC-5K |
| KOMATSU | PC180NLC-5K |
| KOMATSU | PC200EL-6K |
| KOMATSU | PC200-6K |
| Комплектуючі | |||
|---|---|---|---|
| 20Y-70-23220 | 21K-70-12151 | 21K-70-12180 | 07145-00070 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 707-76-70370 |
| Виробник | Komatsu |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | KOMATSU |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA KOMATSU PC130, PC150, PC160, PC180, PC190, PC200, PW150ES, PW160, PW170, PW180 |
| Бренд виробника | KOMATSU |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 707-76-70370 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | KOMATSU PC130-5K, KOMATSU PC160-6K, KOMATSU PC180-5K, KOMATSU PC180LC-5K, KOMATSU PC180NLC-5K, KOMATSU PC200EL-6K, KOMATSU PC200-6K, |
| Призначення | KOMATSU PC130-5K, KOMATSU PC160-6K, KOMATSU PC180-5K, KOMATSU PC180LC-5K, KOMATSU PC180NLC-5K, KOMATSU PC200EL-6K, KOMATSU PC200-6K, |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 707-76-70370 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: від 515 ₴



