Втулка CATERPILLAR 325C
від 516 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001952
Відправка з 05 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для екскаваторів - 90X106X100
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших екскаваторів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 325C. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка з параметрами: внутрішній діаметр 90,27 mm, зовнішній діаметр 106,2 мм також довжина 100 мм, ідеально адаптований до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція характеризується не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють повністю ефективно, уникаючи зайвих простоїв .
Інвестуйте в наші втулки та оптимізуйте роботу ваших машин Caterpillar, подовжуючи термін їх служби. Наша пропозиція підкреслює якість і надійність, що дозволить вам насолодитися повною ефективністю приладів.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 100 mm |
| зовнішній діаметр: | 90,27 mm |
| внутрішній діаметр: | 106,2 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 322C |
| CATERPILLAR | 325C |
| CATERPILLAR | 325CL |
| CATERPILLAR | 330C |
| CATERPILLAR | 330CL |
| CATERPILLAR | 330CLN |
| Альтернативні/перехресні індекси | |
|---|---|
| 1928318 | GL1928318 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 1928318, GL1928318 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 325C |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 1928318 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 322C, CATERPILLAR 325C, CATERPILLAR 325CL, CATERPILLAR 330C, CATERPILLAR 330CL, CATERPILLAR 330CLN |
| Призначення | CATERPILLAR 322C, CATERPILLAR 325C, CATERPILLAR 325CL, CATERPILLAR 330C, CATERPILLAR 330CL, CATERPILLAR 330CLN |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 1928318, GL1928318 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 100 мм, зовнішній діаметр: 90,27 мм, внутрішній діаметр: 106,2 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: від 516 ₴



