Втулка з'єднання ковша KOMATSU HB205 HB215 PC210 PC240 PC290 PC350 PW150
від 516 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001955
Відправка з 05 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для екскаваторів - 95X80X80
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших Екскаваторів Komatsu, включаючи серійні моделі PC200, PC220, PC228, PC228US, PC240, PC270, PC290. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка наступних розмірів: внутрішній діаметр 95 mm, зовнішній діаметр 80 мм також довжина 80 mm, ідеально підходить до згаданих машин Komatsu.
Наша пропозиція характеризується не тільки високою якістю виконання, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до згаданих моделей машин Komatsu. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють повністю ефективно, уникаючи зайвих простоїв .
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Komatsu!
Оптимізуйте свої машини за допомогою запропонованих нами високоякісних та надійних деталей.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 80 mm |
| зовнішній діаметр: | 95 mm |
| внутрішній діаметр: | 80 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| KOMATSU | PC210-6K |
| KOMATSU | PC220-3 |
| KOMATSU | PC220LC-5 |
| KOMATSU | PC220-5 |
| KOMATSU | PC220-6 |
| KOMATSU | PC220 - 7-W1 |
| KOMATSU | PC230-6 |
| KOMATSU | PC230NHD-7K |
| KOMATSU | PC230NHD-8KS |
| KOMATSU | PC240-3 |
| KOMATSU | PC240LC-3 |
| KOMATSU | PC240-3K |
| KOMATSU | PC240NLC-3 |
| KOMATSU | PC240-3KP |
| KOMATSU | PC240-5K |
| KOMATSU | PC240-6K |
| KOMATSU | PC250-6 |
| KOMATSU | PC270 -7-W1 |
| KOMATSU | PC270 - 7-W1 |
| KOMATSU | PC280LC-3 |
| KOMATSU | PC280LC-3K |
| KOMATSU | PC290LC-6K |
| KOMATSU | PC280NLC-3K |
| Комплектуючі | |||
|---|---|---|---|
| 205-70-62140 | 206-70-53140 | 206-70-53141 | 20Y-70-23230 |
| 205-70-73270 | 205-70-62140* | 206-70-K2140 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку з'єднання ковша по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 21K-70-12161 |
| Виробник | Komatsu |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA ŁĄCZNIKA ŁYŻKI KOMATSU HB205 HB215 PC210 PC240 PC290 PC350 PW150 |
| Бренд виробника | KOMATSU |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 21K-70-12161 |
| Категорія товару | Втулка |
| Марка | KOMATSU |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 21K-70-12161 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 80 мм, зовнішній діаметр: 95 мм, внутрішній діаметр: 80 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка з'єднувача ковша |
- Ціна: від 516 ₴



