Втулка в передостанній отвір рукояті KOMATSU PC340 PC350 PC360
від 516 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001987
Відправка з 05 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для екскаваторів
Ця втулка сумісна з різними видами машин, включаючи Ексакаваторmi Komatsu. Ми поставляємо втулки виняткової якості, призначені, зокрема, для моделі PC300, PC350, PC360.
Наша пропозиція відрізняється не тільки відмінною якістю виробництва, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до згаданих моделей машин Komatsu. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть повністю ефективно, без зайвих простоїв.
Вибираючи деталі нашого асортименту, ви інвестуєте в надійність, точність і якість, які забезпечать тривалу і безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам досягти оптимальної продуктивності вашої техніки.
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| KOMATSU | PC300-3 |
| KOMATSU | PC300-3K |
| KOMATSU | PC300LC-3 |
| KOMATSU | PC300N-3 |
| KOMATSU | PC300NLC-3 |
| KOMATSU | PC300-5-A |
| KOMATSU | PC300-6S |
| KOMATSU | PC300-5K |
| KOMATSU | PC340-6K |
| KOMATSU | PC360LC-3 |
| KOMATSU | PC350-6 |
| KOMATSU | PC360LC-5K |
| KOMATSU | PC380LC-6K |
| KOMATSU | PC380LC-6K-J |
| Комплектуючі | ||
|---|---|---|
| 205-70-62180 | 207-70-33140 | 207-70-72120 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку в передостанній отвір рукояті по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 207-70-32150 |
| Виробник | Komatsu |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA W PRZEDOSTATNI OTWÓR RAMIENIA KOMATSU PC340 PC350 PC360 |
| Бренд виробника | KOMATSU |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 207-70-32150 |
| Категорія товару | Втулка |
| Марка | KOMATSU |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 207-70-32150 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка в передостанній отвір ручки |
- Ціна: від 516 ₴



