Втулка CATERPILLAR 824, 825, 826C, 966, 980, 988, R1700
від 516 ₴
- Під замовлення
- Код: g-002010
Відправка з 05 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для фронтових навантажувачів - 31X37X41
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших Фронтальних навантажувачів Caterpillar, включаючи серійні моделі 824B, 824C, 825B, 825C, 826C, 966G, 966H, 980, 980B, 980C, 980F, 988, R1700 . Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка наступних розмірів: внутрішній діаметр 31,852 mm, зовнішній діаметр 37,935 мм також довжина 41,17 мм, ідеально підходить до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція характеризується не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють повністю ефективно, уникаючи зайвих простоїв .
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте свої машини за допомогою запропонованих нами високоякісних та надійних деталей.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 41,17 mm |
| зовнішній діаметр: | 31,852 mm |
| внутрішній діаметр: | 37,935 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 3304 |
| CATERPILLAR | 619C |
| CATERPILLAR | 621 |
| CATERPILLAR | 824 |
| CATERPILLAR | 824B |
| CATERPILLAR | 826B |
| CATERPILLAR | 830M |
| CATERPILLAR | 980A |
| CATERPILLAR | 980C |
| CATERPILLAR | 980F |
| CATERPILLAR | 988 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 4D1192 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 824, 825, 826C, 966, 980, 988, R1700 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 4D1192 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 3304, CATERPILLAR 619C, CATERPILLAR 621, CATERPILLAR 824, CATERPILLAR 824B, CATERPILLAR 826B, CATERPILLAR 830M, CATERPILLAR 980A, CATERPILLAR 980C, CATERPILLAR 980F, CATERPILLAR 988 |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 3304, CATERPILLAR 619C, CATERPILLAR 621, CATERPILLAR 824, CATERPILLAR 824B, CATERPILLAR 826B, CATERPILLAR 830M, CATERPILLAR 980A, CATERPILLAR 980C, CATERPILLAR 980F, CATERPILLAR 988 |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 4D1192 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 41,17 мм, зовнішній діаметр: 31,852 мм, внутрішній діаметр: 37,935 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: від 516 ₴



