Втулка екскаватора CAT 307, 312C
від 516 ₴
- Під замовлення
- Код: g-002020
Відправка з 05 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для екскаваторів - 50X55X45
нашa високої якості Втулка це ідеальне рішення для ваших екскаваторів Caterpillar, включаючи моделі 307, 307B, 312C. нашa Втулка została zaprojektowana i wyprodukowana z myślą o zapewnieniu niezawodności і optymalnej wydajności Twoich машин.
Запропонована нами гільза / втулка з внутрішній діаметр 45,11 mm, зовнішній діаметр 55,076 мм також довжиною 50 мм, характеризується ідеальною посадкою, незалежно від параметрів машини. Забезпечує точну посадку та довговічність.
Наша пропозиція характеризується не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють повністю ефективно, уникаючи зайвих простоїв .
Вибираючи деталі нашого асортименту, ви інвестуєте в надійність, точність і якість, які забезпечать тривалу і безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам досягти оптимальної продуктивності вашої техніки.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 50 mm |
| зовнішній діаметр: | 45,11 mm |
| внутрішній діаметр: | 55,076 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 307 |
| CATERPILLAR | 307B |
| CATERPILLAR | 312CL |
| Альтернативні/перехресні індекси | |
|---|---|
| 1056345 | GL1056345 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку екскаватора по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1056345, GL1056345 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA KOPARKOWA CAT 307, 312C |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 1056345 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 307, CATERPILLAR 307B, CATERPILLAR 312CL |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 307, CATERPILLAR 307B, CATERPILLAR 312CL |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 1056345, GL1056345 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 50 мм, зовнішній діаметр: 45,11 мм, внутрішній діаметр: 55,076 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка екскаватора |
- Ціна: від 516 ₴



