Втулка CATERPILLAR 814F, 815F, 816F, 966F, 970F, D6R
від 516 ₴
- Під замовлення
- Код: g-002021
Відправка з 05 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для фронтових навантажувачів - 48X57X61
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших Фронтальних навантажувачів Caterpillar, включаючи серійні моделі 814F, 815F, 816F, 966F, 970F, D6R. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка наступних розмірів: внутрішній діаметр 48,025 mm, зовнішній діаметр 57,439 мм також довжина 61 мм, ідеально підходить до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція характеризується не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють повністю ефективно, уникаючи зайвих простоїв .
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте свої машини за допомогою запропонованих нами високоякісних та надійних деталей.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 61 mm |
| зовнішній діаметр: | 48,025 mm |
| внутрішній діаметр: | 57,439 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 814F |
| CATERPILLAR | 814F2 |
| CATERPILLAR | 815F |
| CATERPILLAR | 815F2 |
| CATERPILLAR | 816F |
| CATERPILLAR | 816F2 |
| CATERPILLAR | 966F |
| CATERPILLAR | 966F2 |
| CATERPILLAR | 970F |
| CATERPILLAR | D6R |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 9C6029 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 814F, 815F, 816F, 966F, 970F, D6R |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 9C6029 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 814F, CATERPILLAR 814F2, CATERPILLAR 815F, CATERPILLAR 815F2, CATERPILLAR 816F, CATERPILLAR 816F2, CATERPILLAR 966F, CATERPILLAR 966F2, CATERPILLAR 970F, CATERPILLAR D6R |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 814F, CATERPILLAR 814F2, CATERPILLAR 815F, CATERPILLAR 815F2, CATERPILLAR 816F, CATERPILLAR 816F2, CATERPILLAR 966F, CATERPILLAR 966F2, CATERPILLAR 970F, CATERPILLAR D6R |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 9C6029 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 61 мм, зовнішній діаметр: 48,025 мм, внутрішній діаметр: 57,439 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: від 516 ₴



