Втулка скрепера CAT 508, 615, 621
від 516 ₴
- Під замовлення
- Код: g-002028
Відправка з 05 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для скреперів колісних - 29X57X69
Наша втулка сумісна з різними типами машин, включаючи Грейдерmi колісні марки Caterpillar. Наша пропозиція включає втулки неперевершеної якості, призначені, зокрема, для моделі 508, 615, 615C, 621, 621G.
Представлена втулка, яка внутрішній діаметр становить 57,402 mm, зовнішній діаметр становить 69,95 мм, і довжина 29 мм, ідеально підходить до вказаних моделей машин Caterpillar. Це забезпечує не тільки ідеальну посадку, але й максимальну продуктивність.
Наша пропозиція характеризується не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють повністю ефективно, уникаючи зайвих простоїв .
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте роботу своїх машин за допомогою запропонованих нами запчастин, які відрізняються високою якістю та надійністю.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 29 mm |
| зовнішній діаметр: | 57,402 mm |
| внутрішній діаметр: | 69,95 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| Решта | Інші |
| CATERPILLAR | 615 |
| CATERPILLAR | 615C |
| CATERPILLAR | 621 |
| CATERPILLAR | 621G |
| CATERPILLAR | 623 |
| CATERPILLAR | 627 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку скрепера по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3J9134 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA ZGARNIARKOWA CAT 508, 615, 621 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 3J9134 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 615, CATERPILLAR 615C, CATERPILLAR 621, CATERPILLAR 621G, CATERPILLAR 623, CATERPILLAR 627 |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 615, CATERPILLAR 615C, CATERPILLAR 621, CATERPILLAR 621G, CATERPILLAR 623, CATERPILLAR 627 |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 3J9134 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 29 мм, зовнішній діаметр: 57,402 мм, внутрішній діаметр: 69,95 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка скріпника |
- Ціна: від 516 ₴



