Втулка навантажувача 936, 938, CS-643, G936, IT38
від 516 ₴
- Під замовлення
- Код: g-002029
Відправка з 05 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для фронтових навантажувачів - 30X83X57
Наша втулка сумісна з різними типами машин, включаючи фронтальні навантажувачі марки Caterpillar. Наша пропозиція включає втулки неперевершеної якості, призначені, зокрема, для моделі 936, 936F, 938G, 938H, 938K, CS-643, G936, IT38G, IT38H.
Втулка наступних розмірів: внутрішній діаметр 57,247 mm, зовнішній діаметр 83,08 мм також довжина 30 мм, ідеально підходить до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція відрізняється не тільки відмінною якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Це гарантує, що ваші машини працюватимуть з максимальною ефективністю, уникаючи непотрібних простоїв.
Обираючи нашу продукцію, ви інвестуєте в надійність, точність і якість, які гарантуватимуть довгострокову та безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам досягти оптимальної продуктивності вашої техніки.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 30 mm |
| зовнішній діаметр: | 57,247 mm |
| внутрішній діаметр: | 83,08 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 936 |
| CATERPILLAR | 936E |
| CATERPILLAR | 936F |
| CATERPILLAR | 938H |
| CATERPILLAR | 938K |
| CATERPILLAR | IT38G2 |
| CATERPILLAR | IT38H |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку навантажувача по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5V1007 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA ŁADOWARKOWA 936, 938, CS-643, G936, IT38 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 5V1007 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 936, CATERPILLAR 936E, CATERPILLAR 936F, CATERPILLAR 938H, CATERPILLAR 938K, CATERPILLAR IT38G2, CATERPILLAR IT38H |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 936, CATERPILLAR 936E, CATERPILLAR 936F, CATERPILLAR 938H, CATERPILLAR 938K, CATERPILLAR IT38G2, CATERPILLAR IT38H |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 5V1007 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 30 мм, зовнішній діаметр: 57,247 мм, внутрішній діаметр: 83,08 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка навантажувача |
- Ціна: від 516 ₴



