Втулка CATERILLAR 225, 533, 543, 941, 951B, 966C, 973, 977, HA, TK
від 516 ₴
- Під замовлення
- Код: g-002034
Відправка з 05 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для гусеничних навантажувачів - 63X76X38
Наша втулка найвищої якості є ідеальним рішенням для Гусенични навантажувачів Caterpillar, включаючи моделі серії 225, 533, 543, 941, 951B, 966C, 973, 973C, 973D, 977K, 977L, HA770, HA771, HA870, HA871, TK370, TK371, TK380, TK381. Його розробка та виробництво були зосереджені на забезпеченні надійності та досягненні оптимальної продуктивності ваших машин.
Представлена втулка, з внутрішній діаметр 63,734 mm, зовнішній діаметр 76,314 мм і довжиною 38,1 мм, ідеально відкалібрований для згаданих моделей машин Caterpillar. Таким чином, це забезпечує ідеальну посадку та максимальну ефективність.
Наша пропозиція відрізняється не тільки відмінною якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Це гарантує, що ваші машини працюватимуть з максимальною ефективністю, уникаючи непотрібних простоїв.
Інвестуйте в наші втулки та оптимізуйте роботу ваших машин Caterpillar, подовжуючи термін їх служби. Наша пропозиція підкреслює якість і надійність, що дозволить вам насолодитися повною ефективністю приладів.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 38,1 mm |
| зовнішній діаметр: | 63,734 mm |
| внутрішній діаметр: | 76,314 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 225 |
| CATERPILLAR | 3126 |
| CATERPILLAR | 533 |
| CATERPILLAR | 543 |
| CATERPILLAR | 770 |
| CATERPILLAR | 941 |
| CATERPILLAR | 941B |
| CATERPILLAR | 951B |
| CATERPILLAR | 951C |
| CATERPILLAR | 973 |
| CATERPILLAR | 973C |
| CATERPILLAR | 977K |
| CATERPILLAR | 977L |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 7J9745 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERILLAR 225, 533, 543, 941, 951B, 966C, 973, 977, HA, TK |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 7J9745 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 225, CATERPILLAR 3126, CATERPILLAR 533, CATERPILLAR 543, CATERPILLAR 770, CATERPILLAR 941, CATERPILLAR 941B, CATERPILLAR 951B, CATERPILLAR 951C, CATERPILLAR 973, CATERPILLAR 973C, CATERPILLAR 977K, CATERPILLAR 977L |
| Призначення | CATERPILLAR 225, CATERPILLAR 3126, CATERPILLAR 533, CATERPILLAR 543, CATERPILLAR 770, CATERPILLAR 941, CATERPILLAR 941B, CATERPILLAR 951B, CATERPILLAR 951C, CATERPILLAR 973, CATERPILLAR 973C, CATERPILLAR 977K, CATERPILLAR 977L |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 7J9745 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 38,1 мм, зовнішній діаметр: 63,734 мм, внутрішній діаметр: 76,314 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: від 516 ₴



