Втулка грейдера CAT 12, 140, 143H, 160
від 516 ₴
- Під замовлення
- Код: g-002035
Відправка з 05 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулка для грейдерів - 50X73X60
Наша втулка є ключовим компонентом, який допомагає оптимізувати вашу продуктивністьгрейдерів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 12H, 12K, 12M, 140H, 140K, 140K 2, 140M, 143H, 160H, 160K, 160M. Запропоновані нами втулки мають надзвичайну якість, високу довговічність, що забезпечуть безвідмовну робот ваших машин.
Представлена втулка, яка внутрішній діаметр становить 60,48 mm, зовнішній діаметр становить 73,1 mm, і довжина 50 мм, ідеально підходить до вказаних моделей машин Caterpillar. Це забезпечує не тільки ідеальну посадку, але й максимальну продуктивність.
Наша пропозиція характеризується не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють повністю ефективно, уникаючи зайвих простоїв .
Інвестуйте в наші втулки та оптимізуйте роботу ваших машин Caterpillar, подовжуючи термін їх служби. Наша пропозиція підкреслює якість і надійність, що дозволить вам насолодитися повною ефективністю приладів.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 50 mm |
| зовнішній діаметр: | 60,48 mm |
| внутрішній діаметр: | 73,1 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 12H |
| CATERPILLAR | 12M |
| CATERPILLAR | 140H |
| CATERPILLAR | 140M |
| CATERPILLAR | 143H |
| CATERPILLAR | 160H |
| CATERPILLAR | 160M |
| CATERPILLAR | 163H |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку грейдера по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA RÓWNIARKOWA CAT 12, 140, 143H, 160 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 8X5108 |
| Категорія товару | Втулка |
| Код запчастини | 8X5108 |
| Мoдель | CATERPILLAR 12H, CATERPILLAR 12M, CATERPILLAR 140H, CATERPILLAR 140M, CATERPILLAR 143H, CATERPILLAR 160H, CATERPILLAR 160M, CATERPILLAR 163H |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 12H, CATERPILLAR 12M, CATERPILLAR 140H, CATERPILLAR 140M, CATERPILLAR 143H, CATERPILLAR 160H, CATERPILLAR 160M, CATERPILLAR 163H |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 8X5108 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 50 мм, зовнішній діаметр: 60,48 мм, внутрішній діаметр: 73,1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка Грейдера |
| Тип техніки | Спецтехніка |
- Ціна: від 516 ₴



