Втулка CATERPILLAR 613G, 615, 623
від 516 ₴
- Під замовлення
- Код: g-002037
Відправка з 05 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для колісних скреперів - 82X63X50
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших zgarniarek kołowych Caterpillar, в тому числі для моделей серії 613G, 615, 615C, 623B, 623E, 623F, 623G, 623H, 623K. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка наступних розмірів: внутрішній діаметр 82,55 mm, зовнішній діаметр 63,089 мм також довжина 50,8 мм, ідеально підходить до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція характеризується не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють повністю ефективно, уникаючи зайвих простоїв .
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте свої машини за допомогою запропонованих нами високоякісних та надійних деталей.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 50,8 mm |
| зовнішній діаметр: | 63,089 mm |
| внутрішній діаметр: | 82,55 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 613G |
| CATERPILLAR | 615 |
| CATERPILLAR | 615C |
| CATERPILLAR | 623 |
| CATERPILLAR | 623B |
| CATERPILLAR | 623E |
| CATERPILLAR | 623F |
| CATERPILLAR | 623G |
| CATERPILLAR | 623H |
| CATERPILLAR | 623K |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 613G, 615, 623 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 8J6557 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 613G, CATERPILLAR 615, CATERPILLAR 615C, CATERPILLAR 623, CATERPILLAR 623B, CATERPILLAR 623E, CATERPILLAR 623F, CATERPILLAR 623G, CATERPILLAR 623H, CATERPILLAR 623K |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 613G, CATERPILLAR 615, CATERPILLAR 615C, CATERPILLAR 623, CATERPILLAR 623B, CATERPILLAR 623E, CATERPILLAR 623F, CATERPILLAR 623G, CATERPILLAR 623H, CATERPILLAR 623K |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 8J6557 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 50,8 мм, зовнішній діаметр: 63,089 мм, внутрішній діаметр: 82,55 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Основні атрибути | |
| Код запчастини | 8J6557 |
- Ціна: від 516 ₴



