Втулка CATERPILLAR 324, 329, 330C, 336, 977
від 516 ₴
- Під замовлення
- Код: g-002042
Відправка з 05 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для гусеничних навантажувачів - 63X76X75
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших гусеничних навантажувачів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 324D, 324E, 329D, 329E, 330C, 336D, 336E, 336F, 977K, 977L. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка з розмірами внутрішній діаметр 63,66 mm, зовнішній діаметр 76,264 мм і довжина 75,44 мм ідеально підходить до вказаних машин Caterpillar.
Наша пропозиція відрізняється не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до даних моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть на повній швидкості, без зайвих простоїв.
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте роботу своїх машин за допомогою запропонованих нами запчастин, які відрізняються високою якістю та надійністю.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 75,44 mm |
| зовнішній діаметр: | 63,66 mm |
| внутрішній діаметр: | 76,264 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 324E |
| CATERPILLAR | 324EL |
| CATERPILLAR | 329D |
| CATERPILLAR | 329E |
| CATERPILLAR | 336E |
| CATERPILLAR | 336EL |
| CATERPILLAR | 977K |
| CATERPILLAR | 977L |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 6K3177 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 324, 329, 330C, 336, 977 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 6K3177 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 324E, CATERPILLAR 324EL, CATERPILLAR 329D, CATERPILLAR 329E, CATERPILLAR 336E, CATERPILLAR 336EL, CATERPILLAR 977K, CATERPILLAR 977L |
| Призначення | CATERPILLAR 324E, CATERPILLAR 324EL, CATERPILLAR 329D, CATERPILLAR 329E, CATERPILLAR 336E, CATERPILLAR 336EL, CATERPILLAR 977K, CATERPILLAR 977L |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 6K3177 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 75,44 мм, зовнішній діаметр: 63,66 мм, внутрішній діаметр: 76,264 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: від 516 ₴



