Втулка CATERPILLAR 14M, 16M, 345, 349, 621, 623, 627, 725, 730, 966H, 972H
від 516 ₴
- Під замовлення
- Код: g-002051
Відправка з 05 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для колісних екскаваторів - 78X85X33
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших колісних екскаваторів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 14M, 16M, 345C, 345D, 349D, 349E, 349F, 621H, 621K, 623H, 623K, 627H, 627K, 725, 730, 730C, 966H, 972H. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка з розмірами внутрішній діаметр 78,08 mm, зовнішній діаметр 85,1 мм і довжина 33,4 мм ідеально підходить до вказаних машин Caterpillar.
Наша пропозиція відрізняється не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до даних моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть на повній швидкості, без зайвих простоїв.
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте роботу своїх машин за допомогою запропонованих нами запчастин, які відрізняються високою якістю та надійністю.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 33,4 mm |
| зовнішній діаметр: | 78,08 mm |
| внутрішній діаметр: | 85,1 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 349E |
| CATERPILLAR | 621H |
| CATERPILLAR | 623H |
| CATERPILLAR | 627H |
| CATERPILLAR | 980K |
| CATERPILLAR | C11 |
| CATERPILLAR | C13 |
| Альтернативні/перехресні індекси | |
|---|---|
| 1878969 | GL1878969 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 1878969, GL1878969 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 14M, 16M, 345, 349, 621, 623, 627, 725, 730, 966H, 972H |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 1878969 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 349E, CATERPILLAR 621H, CATERPILLAR 623H, CATERPILLAR 627H, CATERPILLAR 980K, CATERPILLAR C11, CATERPILLAR C13 |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 349E, CATERPILLAR 621H, CATERPILLAR 623H, CATERPILLAR 627H, CATERPILLAR 980K, CATERPILLAR C11, CATERPILLAR C13 |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 1878969, GL1878969 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 33,4 мм, зовнішній діаметр: 78,08 мм, внутрішній діаметр: 85,1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: від 516 ₴



