Втулка CATERPILLAR 834, 836, 986H, 988
від 516 ₴
- Під замовлення
- Код: g-002057
Відправка з 05 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для фронтових навантажувачів - 77X112X94
Наша втулка сумісна з різними типами машин, включаючи фронтальні навантажувачі марки Caterpillar. Наша пропозиція включає втулки неперевершеної якості, призначені, зокрема, для моделі 834G, 834H, 834K, 836G, 836H, 836K, 986H, 988G, 988H, 988K.
Запропонована нами гільза / втулка з внутрішній діаметр 77,666 mm, зовнішній діаметр 112,268 мм також довжиною 94,95 мм, характеризується ідеальною посадкою, незалежно від параметрів машини. Забезпечує точну посадку та довговічність.
Те, що відрізняє наші запчастини, то це не тільки найвища якість виготовлення, але й спеціальна підгонка до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть на повну ефективність, уникаючи непотрібних простоїв.
Вибираючи нашу продукцію, ви інвестуєте в надійність, точність і найвищу якість, які гарантують тривалу і безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо підтримати вас у досягненні оптимальної продуктивності вашої техніки.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 94,95 mm |
| зовнішній діаметр: | 77,666 mm |
| внутрішній діаметр: | 112,268 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 834H |
| CATERPILLAR | 834K |
| CATERPILLAR | 836G |
| CATERPILLAR | 836H |
| CATERPILLAR | 836K |
| CATERPILLAR | 986H |
| CATERPILLAR | 988G |
| CATERPILLAR | 988H |
| CATERPILLAR | 988K |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 2394258 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 834, 836, 986H, 988 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 2394258 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 834H, CATERPILLAR 834K, CATERPILLAR 836G, CATERPILLAR 836H, CATERPILLAR 836K, CATERPILLAR 986H, CATERPILLAR 988G, CATERPILLAR 988H, CATERPILLAR 988K |
| Призначення | CATERPILLAR 834H, CATERPILLAR 834K, CATERPILLAR 836G, CATERPILLAR 836H, CATERPILLAR 836K, CATERPILLAR 986H, CATERPILLAR 988G, CATERPILLAR 988H, CATERPILLAR 988K |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 2394258 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 94,95 мм, зовнішній діаметр: 77,666 мм, внутрішній діаметр: 112,268 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: від 516 ₴



