Втулка CATERPILLAR 630B, 631, 637, 641B
від 516 ₴
- Під замовлення
- Код: g-002058
Відправка з 05 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для колісних скреперів - 76X89X101
Наша втулка найвищої якості є ідеальним рішенням для zgarniarek kołowych Caterpillar, в тому числі для моделей серії 630B, 631B, 631D, 631E, 631G, 637, 637D, 637E, 637G, 641B. Його розробка та виробництво були зосереджені на забезпеченні надійності та досягненні оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка з параметрами: внутрішній діаметр 76,36 mm, зовнішній діаметр 89,03 мм також довжина 101,6 мм, ідеально адаптований до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція відрізняється не тільки відмінною якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Це гарантує, що ваші машини працюватимуть з максимальною ефективністю, уникаючи непотрібних простоїв.
Інвестуйте в наші втулки та оптимізуйте роботу ваших машин Caterpillar, подовжуючи термін їх служби. Наша пропозиція підкреслює якість і надійність, що дозволить вам насолодитися повною ефективністю приладів.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 101,6 mm |
| зовнішній діаметр: | 76,36 mm |
| внутрішній діаметр: | 89,03 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 630B |
| CATERPILLAR | 631B |
| CATERPILLAR | 631E |
| CATERPILLAR | 631G |
| CATERPILLAR | 637 |
| CATERPILLAR | 637D |
| CATERPILLAR | 637E |
| CATERPILLAR | 637G |
| CATERPILLAR | 641 |
| CATERPILLAR | C7 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3J2700 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 630B, 631, 637, 641B |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 3J2700 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 630B, CATERPILLAR 631B, CATERPILLAR 631E, CATERPILLAR 631G, CATERPILLAR 637, CATERPILLAR 637D, CATERPILLAR 637E, CATERPILLAR 637G, CATERPILLAR 641, CATERPILLAR C7 |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 630B, CATERPILLAR 631B, CATERPILLAR 631E, CATERPILLAR 631G, CATERPILLAR 637, CATERPILLAR 637D, CATERPILLAR 637E, CATERPILLAR 637G, CATERPILLAR 641, CATERPILLAR C7 |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 3J2700 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 101,6 мм, зовнішній діаметр: 76,36 мм, внутрішній діаметр: 89,03 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: від 516 ₴



