Втулка CATERPILLAR 953, 952G, IT62
від 516 ₴
- Під замовлення
- Код: g-002061
Відправка з 05 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для фронтових навантажувачів - 82X95X72
Наша втулка сумісна з різними типами машин, включаючиarówno фронтальні навантажувачі марки Caterpillar. Наша пропозиція включає втулки неперевершеної якості, призначені, зокрема, для моделі 953, 953C, 962G, IT62G, IT62H.
Запропонована нами гільза / втулка з внутрішній діаметр 82,843 mm, зовнішній діаметр 95,341 мм також довжиною 72,2 мм, характеризується ідеальною посадкою, незалежно від параметрів машини. Забезпечує точну посадку та довговічність.
Наша пропозиція характеризується не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють повністю ефективно, уникаючи зайвих простоїв .
Інвестуйте в наші втулки та оптимізуйте роботу ваших машин Caterpillar, подовжуючи термін їх служби. Наша пропозиція підкреслює якість і надійність, що дозволить вам насолодитися повною ефективністю приладів.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 72,2 mm |
| зовнішній діаметр: | 82,843 mm |
| внутрішній діаметр: | 95,341 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 953 |
| CATERPILLAR | 953C |
| CATERPILLAR | IT62G |
| CATERPILLAR | IT62H |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Код запчастини | 3G5111 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 953, 952G, IT62 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 3G5111 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 953, CATERPILLAR 953C, CATERPILLAR IT62G, CATERPILLAR IT62H |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 953, CATERPILLAR 953C, CATERPILLAR IT62G, CATERPILLAR IT62H |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 3G5111 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 72,2 мм, зовнішній діаметр: 82,843 мм, внутрішній діаметр: 95,341 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: від 516 ₴



