Втулка бульдозера CAT 824S, 9B
від 516 ₴
- Під замовлення
- Код: g-002067
Відправка з 05 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для бульдозерів - 69X108X89
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших spychaczy Caterpillar, в тому числі для моделей серії 824S, 9B. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Представлена втулка, з внутрішній діаметр 89,535 mm, зовнішній діаметр 108,026 мм і довжиною 69,85 мм, ідеально відкалібрований для згаданих моделей машин Caterpillar. Таким чином, це забезпечує ідеальну посадку та максимальну ефективність.
Те, що відрізняє наші запчастини, то це не тільки найвища якість виготовлення, але й спеціальна підгонка до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть на повну ефективність, уникаючи непотрібних простоїв.
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте свої машини за допомогою запропонованих нами високоякісних та надійних деталей.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 69,85 mm |
| зовнішній діаметр: | 89,535 mm |
| внутрішній діаметр: | 108,026 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 824 |
| CATERPILLAR | 824B |
| CATERPILLAR | 825B |
| CATERPILLAR | 834 |
| CATERPILLAR | 835 |
| CATERPILLAR | D9E |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку бульдозера по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 4J1522 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA SPYCHACZOWA CAT 824S, 9B |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 4J1522 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 824, CATERPILLAR 824B, CATERPILLAR 825B, CATERPILLAR 834, CATERPILLAR 835, CATERPILLAR D9E |
| Призначення | CATERPILLAR 824, CATERPILLAR 824B, CATERPILLAR 825B, CATERPILLAR 834, CATERPILLAR 835, CATERPILLAR D9E |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 4J1522 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 69,85 мм, зовнішній діаметр: 89,535 мм, внутрішній діаметр: 108,026 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка бульдозера |
- Ціна: від 516 ₴



