Втулка бульдозера / навантажувача CAT 844, 854, 990, 992
від 516 ₴
- Під замовлення
- Код: g-002076
Відправка з 05 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для бульдозерів/фрональних навантажувачів - 61X106X90
Наша втулка є ключовим компонентом, який допомагає оптимізувати вашу продуктивністьбульдозерів/фронтальних навантажувачів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 844, 844H, 844K, 854G, 854K, 990, 990H, 990K, 992G, 992K. Запропоновані нами втулки мають надзвичайну якість, високу довговічність, що забезпечуть безвідмовну робот ваших машин.
Запропонована нами гільза / втулка з внутрішній діаметр 90,15 mm, зовнішній діаметр 106,1 мм також довжиною 61 мм, характеризується ідеальною посадкою, незалежно від параметрів машини. Забезпечує точну посадку та довговічність.
Наша пропозиція відрізняється не тільки відмінною якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Це гарантує, що ваші машини працюватимуть з максимальною ефективністю, уникаючи непотрібних простоїв.
Вибираючи деталі нашого асортименту, ви інвестуєте в надійність, точність і якість, які забезпечать тривалу і безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам досягти оптимальної продуктивності вашої техніки.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 61 mm |
| зовнішній діаметр: | 90,15 mm |
| внутрішній діаметр: | 106,1 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 844 |
| CATERPILLAR | 844H |
| CATERPILLAR | 854G |
| CATERPILLAR | 854K |
| CATERPILLAR | 990 |
| CATERPILLAR | 9902 |
| CATERPILLAR | 990H |
| CATERPILLAR | 992G |
| CATERPILLAR | 992K |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку бульдозера / навантажувача по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 4E8078 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA SPYCHARKOWA/ŁADOWARKOWA CAT 844, 854, 990, 992 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 4E8078 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 844, CATERPILLAR 844H, CATERPILLAR 854G, CATERPILLAR 854K, CATERPILLAR 990, CATERPILLAR 9902, CATERPILLAR 990H, CATERPILLAR 992G, CATERPILLAR 992K |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 844, CATERPILLAR 844H, CATERPILLAR 854G, CATERPILLAR 854K, CATERPILLAR 990, CATERPILLAR 9902, CATERPILLAR 990H, CATERPILLAR 992G, CATERPILLAR 992K |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 4E8078 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 61 мм, зовнішній діаметр: 90,15 мм, внутрішній діаметр: 106,1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка бульдозера/навантажувача |
- Ціна: від 516 ₴



