Втулка трактора CAT 508, 518, 528, 613, 814, 815, 936, 950, 966C, D250, D300, G936
від 516 ₴
- Під замовлення
- Код: g-002079
Відправка з 05 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для колісних тракторів - 31X117X104
Наша втулка сумісна з різними типами машин, включаючиarówno ciągnika колісні марки Caterpillar. Наша пропозиція включає втулки неперевершеної якості, призначені, зокрема, для моделі 508, 518, 528, 613, 613B, 814, 815, 936, 950, 966C, D250B, D250E, D300B, D300D, G936.
Втулка з параметрами: внутрішній діаметр 104,897 mm, зовнішній діаметр 117,564 мм також довжина 31,75 мм, ідеально адаптований до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція відрізняється не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до даних моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть на повній швидкості, без зайвих простоїв.
Вибираючи нашу продукцію, ви інвестуєте в надійність, точність і найвищу якість, які гарантують тривалу і безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо підтримати вас у досягненні оптимальної продуктивності вашої техніки.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 31,75 mm |
| зовнішній діаметр: | 104,897 mm |
| внутрішній діаметр: | 117,564 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 572G |
| CATERPILLAR | 613 |
| CATERPILLAR | 613B |
| CATERPILLAR | 950 |
| CATERPILLAR | 966A |
| CATERPILLAR | 966B |
| CATERPILLAR | 966C |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку трактора по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2K5073 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CIĄGNIKOWA CAT 508, 518, 528, 613, 814, 815, 936, 950, 966C, D250, D300, G936 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 2K5073 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 572G, CATERPILLAR 613, CATERPILLAR 613B, CATERPILLAR 950, CATERPILLAR 966A, CATERPILLAR 966B, CATERPILLAR 966C |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 572G, CATERPILLAR 613, CATERPILLAR 613B, CATERPILLAR 950, CATERPILLAR 966A, CATERPILLAR 966B, CATERPILLAR 966C |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 2K5073 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 31,75 мм, зовнішній діаметр: 104,897 мм, внутрішній діаметр: 117,564 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка трактора |
- Ціна: від 516 ₴



