Втулка екскаватора 325, 330, 350, 375, 568, M325B, M330D
від 516 ₴
- Під замовлення
- Код: g-002089
Відправка з 05 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для колісних екскаваторів - 100X116X100
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших колісних екскаваторів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 325, 325B, 325C, 325D, 330, 330B, 330C, 330D, 350, 375, 568, M325B, M330D. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка з параметрами: внутрішній діаметр 100,29 mm, зовнішній діаметр 116,23 мм також довжина 100 мм, ідеально адаптований до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція характеризується не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють повністю ефективно, уникаючи зайвих простоїв .
Обираючи нашу продукцію, ви інвестуєте в надійність, точність і якість, які гарантуватимуть довгострокову та безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам досягти оптимальної продуктивності вашої техніки.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 100 mm |
| зовнішній діаметр: | 100,29 mm |
| внутрішній діаметр: | 116,23 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 325 |
| CATERPILLAR | 325B |
| CATERPILLAR | 325C |
| CATERPILLAR | 325D |
| CATERPILLAR | 330 |
| CATERPILLAR | 330B |
| CATERPILLAR | 330C |
| CATERPILLAR | 330D |
| CATERPILLAR | 350 |
| CATERPILLAR | 375 |
| CATERPILLAR | 568 |
| CATERPILLAR | M325B |
| CATERPILLAR | M330D |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку екскаватора по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1035348 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA KOPARKOWA 325, 330, 350, 375, 568, M325B, M330D |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 1035348 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 325, CATERPILLAR 325B, CATERPILLAR 325C, CATERPILLAR 325D, CATERPILLAR 330, CATERPILLAR 330B, CATERPILLAR 330C, CATERPILLAR 330D, CATERPILLAR 350, CATERPILLAR 375, CATERPILLAR 568, CATERPILLAR M325B, CATERPILLAR M330D |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 325, CATERPILLAR 325B, CATERPILLAR 325C, CATERPILLAR 325D, CATERPILLAR 330, CATERPILLAR 330B, CATERPILLAR 330C, CATERPILLAR 330D, CATERPILLAR 350, CATERPILLAR 375, CATERPILLAR 568, CATERPILLAR M325B, CATERPILLAR M330D |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 1035348 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 100 мм, зовнішній діаметр: 100,29 мм, внутрішній діаметр: 116,23 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка екскаватора |
- Ціна: від 516 ₴



