Втулка бульдозера CAT 824, 9, D10, D9
від 516 ₴
- Під замовлення
- Код: g-002097
Відправка з 05 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для колісних бульдозерів - 63X127X114
Наша втулка найвищої якості є ідеальним рішенням для бульдозерів kołowych Caterpillar, в тому числі для моделей серії 824G, 824H, 9A, 9S, D10N, D10R, D10T, D9H, D9L.
Запропонована нами гільза / втулка з внутрішній діаметр 114,618 mm, зовнішній діаметр 127,089 мм також довжиною 63,5 мм, характеризується ідеальною посадкою, незалежно від параметрів машини. Забезпечує точну посадку та довговічність.
Наша пропозиція відрізняється не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до даних моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть на повній швидкості, без зайвих простоїв.
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте свої машини за допомогою запропонованих нами високоякісних та надійних деталей.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 63,5 mm |
| зовнішній діаметр: | 114,618 mm |
| внутрішній діаметр: | 127,089 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | D10N |
| CATERPILLAR | D10R |
| CATERPILLAR | D353 |
| CATERPILLAR | D9G |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку бульдозера по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 7J1338 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA SPYCHARKOWA CAT 824, 9, D10, D9 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 7J1338 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR D10N, CATERPILLAR D10R, CATERPILLAR D353, CATERPILLAR D9G |
| Призначення | CATERPILLAR D10N, CATERPILLAR D10R, CATERPILLAR D353, CATERPILLAR D9G |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 7J1338 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 63,5 мм, зовнішній діаметр: 114,618 мм, внутрішній діаметр: 127,089 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка бульдозера |
- Ціна: від 516 ₴



