Втулка CATERPILLAR 24, 824, 826, 844, 8, D8, D9
від 516 ₴
- Під замовлення
- Код: g-002100
Відправка з 06 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для колісних бульдозерів - 127X139X79
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших бульдозерів kołowych Caterpillar, в тому числі для моделей серії 24H, 24M, 824G, 824H, 826G, 826H, 844, 844H, 844K, 8A, 8S, 8U, D8K, D8L, D9N, D9R, D9T. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка наступних розмірів: внутрішній діаметр 127,33 mm, зовнішній діаметр 139,802 мм також довжина 79,25 мм, ідеально підходить до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція характеризується не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють повністю ефективно, уникаючи зайвих простоїв .
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте свої машини за допомогою запропонованих нами високоякісних та надійних деталей.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 79,25 mm |
| зовнішній діаметр: | 127,33 mm |
| внутрішній діаметр: | 139,802 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 24H |
| CATERPILLAR | 24M |
| CATERPILLAR | 3408E |
| CATERPILLAR | 824G |
| CATERPILLAR | 826G |
| CATERPILLAR | 826G2 |
| CATERPILLAR | 844 |
| CATERPILLAR | 844H |
| CATERPILLAR | D8H |
| CATERPILLAR | D8K |
| CATERPILLAR | D8L |
| CATERPILLAR | D9R |
| CATERPILLAR | D9T |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 7J1335 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 24, 824, 826, 844, 8, D8, D9 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 7J1335 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 24H, CATERPILLAR 24M, CATERPILLAR 3408E, CATERPILLAR 824G, CATERPILLAR 826G, CATERPILLAR 826G2, CATERPILLAR 844, CATERPILLAR 844H, CATERPILLAR D8H, CATERPILLAR D8K, CATERPILLAR D8L, CATERPILLAR D9R, CATERPILLAR D9T |
| Призначення | CATERPILLAR 24H, CATERPILLAR 24M, CATERPILLAR 3408E, CATERPILLAR 824G, CATERPILLAR 826G, CATERPILLAR 826G2, CATERPILLAR 844, CATERPILLAR 844H, CATERPILLAR D8H, CATERPILLAR D8K, CATERPILLAR D8L, CATERPILLAR D9R, CATERPILLAR D9T |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 7J1335 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 79,25 мм, зовнішній діаметр: 127,33 мм, внутрішній діаметр: 139,802 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: від 516 ₴



