Втулка CATERPILLAR 345, 349, 350, 365, 374, 385C, P115, VPC-30
від 516 ₴
- Під замовлення
- Код: g-002111
Відправка з 06 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для екскаваторів - 110X130X155
Наша втулка є ключовим компонентом, який допомагає оптимізувати вашу продуктивністьекскаваторів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 345C, 345D, 349D, 349E, 349F, 350, 365B, 365C, 374D, 374F, 385C, P115, VPC-30. Запропоновані нами втулки мають надзвичайну якість, високу довговічність, що забезпечуть безвідмовну робот ваших машин.
Представлена втулка, з внутрішній діаметр 110,3 mm, зовнішній діаметр 130,24 мм і довжиною 155 мм, ідеально відкалібрований для згаданих моделей машин Caterpillar. Таким чином, це забезпечує ідеальну посадку та максимальну ефективність.
Наша пропозиція відрізняється не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до даних моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть на повній швидкості, без зайвих простоїв.
Інвестуйте в наші втулки та оптимізуйте роботу ваших машин Caterpillar, подовжуючи термін їх служби. Наша пропозиція підкреслює якість і надійність, що дозволить вам насолодитися повною ефективністю приладів.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 155 mm |
| зовнішній діаметр: | 110,3 mm |
| внутрішній діаметр: | 130,24 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 345C |
| CATERPILLAR | 345D |
| CATERPILLAR | 349D |
| CATERPILLAR | 349E |
| CATERPILLAR | 349F |
| CATERPILLAR | 350 |
| CATERPILLAR | 365B |
| CATERPILLAR | 365B2 |
| CATERPILLAR | 365C |
| CATERPILLAR | 374D |
| CATERPILLAR | 374F |
| CATERPILLAR | 385C |
| Альтернативні/перехресні індекси | |
|---|---|
| 4I6718 | GL4I6718 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Тип запчастини | Втулка |
| Код запчастини | 4I6718, GL4I6718 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 345, 349, 350, 365, 374, 385C, P115, VPC-30 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 4I6718 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 345C, CATERPILLAR 345D, CATERPILLAR 349D, CATERPILLAR 349E, CATERPILLAR 349F, CATERPILLAR 350, CATERPILLAR 365B, CATERPILLAR 365B2, CATERPILLAR 365C, CATERPILLAR 374D, CATERPILLAR 374F, CATERPILLAR 385C |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 345C, CATERPILLAR 345D, CATERPILLAR 349D, CATERPILLAR 349E, CATERPILLAR 349F, CATERPILLAR 350, CATERPILLAR 365B, CATERPILLAR 365B2, CATERPILLAR 365C, CATERPILLAR 374D, CATERPILLAR 374F, CATERPILLAR 385C |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 4I6718, GL4I6718 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 155 мм, зовнішній діаметр: 110,3 мм, внутрішній діаметр: 130,24 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
| Тип техніки | Спецтехніка |
- Ціна: від 516 ₴



