Втулка бульдозера 24, 824, 9, D10, D9
від 516 ₴
- Під замовлення
- Код: g-002118
Відправка з 06 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для колісних бульдозерів - 95X165X152
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших бульдозерів kołowych Caterpillar, в тому числі для моделей серії 24H, 24M, 824G, 824H, 9A, 9S, D10N, D10R, D10T, D9H, D9L. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Запропонована нами гільза / втулка з внутрішній діаметр 152,73 mm, зовнішній діаметр 165,2 мм також довжиною 95,25 мм, характеризується ідеальною посадкою, незалежно від параметрів машини. Забезпечує точну посадку та довговічність.
Наша пропозиція відрізняється не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до даних моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть на повній швидкості, без зайвих простоїв.
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте свої машини за допомогою запропонованих нами високоякісних та надійних деталей.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 95,25 mm |
| зовнішній діаметр: | 152,73 mm |
| внутрішній діаметр: | 165,2 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | D10N |
| CATERPILLAR | D10R |
| CATERPILLAR | D353 |
| CATERPILLAR | D9G |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку бульдозера по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 7J1337 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA SPYCHARKOWA 24, 824, 9, D10, D9 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 7J1337 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR D10N, CATERPILLAR D10R, CATERPILLAR D353, CATERPILLAR D9G |
| Призначення | CATERPILLAR D10N, CATERPILLAR D10R, CATERPILLAR D353, CATERPILLAR D9G |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 7J1337 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 95,25 мм, зовнішній діаметр: 152,73 мм, внутрішній діаметр: 165,2 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка бульдозера |
- Ціна: від 516 ₴



