Втулка CATERPILLAR 615, 815B, 950B, 966, D25C, D30C, D250C, D35HP, D400
від 515 ₴
- Під замовлення
- Код: g-002125
Відправка з 06 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для колісного бульдозера - 31X37X37
Наші високоякісні втулки — ідеальне рішення для потреб вашихбульдозерів kołowych Caterpillar, в тому числі для моделей серії 615, 615C, 815B, 950B, 966D, 966F, D25C, D30C, D350C, D35C, D35HP, D400. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка наступних розмірів: внутрішній діаметр 31,85 mm, зовнішній діаметр 37,93 мм також довжина 37,5 мм, ідеально підходить до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція характеризується не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють повністю ефективно, уникаючи зайвих простоїв .
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте свої машини за допомогою запропонованих нами високоякісних та надійних деталей.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 37,5 mm |
| зовнішній діаметр: | 31,85 mm |
| внутрішній діаметр: | 37,93 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 615 |
| CATERPILLAR | 615C |
| CATERPILLAR | 816B |
| CATERPILLAR | 950B |
| CATERPILLAR | D25C |
| CATERPILLAR | D25D |
| CATERPILLAR | D30C |
| CATERPILLAR | D30D |
| CATERPILLAR | D350C |
| CATERPILLAR | D350D |
| CATERPILLAR | D35C |
| CATERPILLAR | D400 |
| CATERPILLAR | D400D |
| CATERPILLAR | D40D |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6W7353 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 615, 815B, 950B, 966, D25C, D30C, D250C, D35HP, D400 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 6W7353 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 615, CATERPILLAR 615C, CATERPILLAR 816B, CATERPILLAR 950B, CATERPILLAR D25C, CATERPILLAR D25D, CATERPILLAR D30C, CATERPILLAR D30D, CATERPILLAR D350C, CATERPILLAR D350D, CATERPILLAR D35C, CATERPILLAR D400, CATERPILLAR D400D, CATERPILLAR D40D |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 615, CATERPILLAR 615C, CATERPILLAR 816B, CATERPILLAR 950B, CATERPILLAR D25C, CATERPILLAR D25D, CATERPILLAR D30C, CATERPILLAR D30D, CATERPILLAR D350C, CATERPILLAR D350D, CATERPILLAR D35C, CATERPILLAR D400, CATERPILLAR D400D, CATERPILLAR D40D |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 6W7353 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 37,5 мм, зовнішній діаметр: 31,85 мм, внутрішній діаметр: 37,93 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: від 515 ₴



