Втулка поршневого штока гідроциліндра CAT 303.5C 305E 428E 428F
216 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000744
Відправка з 06 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулка для екскаватора-навантажувача - 21X36X29
Наша втулка є ключовим компонентом, який допомагає оптимізувати вашу продуктивністьекскаваторів-навантажувачів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 303, 303.5C, 303.5D, 303.5E, 303C, 303E, 304C, 304D, 304E, 305.5D, 305.5E, 305C, 305D, 305E, 414E, 416B, 416C, 416D , 416E, 416F , 420D, 420E, 420F, 422E, 422F, 424D, 426, 426C, 428. Запропоновані нами втулки мають надзвичайну якість, високу довговічність, що забезпечуть безвідмовну робот ваших машин.
Запропонована нами гільза / втулка з внутрішній діаметр 29 mm, зовнішній діаметр 36 мм також довжиною 21 mm, характеризується ідеальною посадкою, незалежно від параметрів машини. Забезпечує точну посадку та довговічність.
Наша пропозиція відрізняється не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до даних моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть на повній швидкості, без зайвих простоїв.
Інвестуйте в наші втулки та оптимізуйте роботу ваших машин Caterpillar, подовжуючи термін їх служби. Наша пропозиція підкреслює якість і надійність, що дозволить вам насолодитися повною ефективністю приладів.
Виробник: GTRAX, ZAMIENNIK. Зверніть увагу, що цей товар представлений декількома виробниками, ціна вказана на товар від першого виробника, ціни на деталь від інших виробників уточнюйте в менеджера.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 22 mm |
| зовнішній діаметр: | 36 mm |
| внутрішній діаметр: | 30 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 3035 |
| CATERPILLAR | 304C |
| CATERPILLAR | 304D |
| CATERPILLAR | 304E |
| CATERPILLAR | 3055 |
| CATERPILLAR | 305C |
| CATERPILLAR | 305D |
| CATERPILLAR | 305E |
| CATERPILLAR | 414E |
| CATERPILLAR | 416 |
| CATERPILLAR | 416B |
| CATERPILLAR | 416C |
| CATERPILLAR | 416D |
| CATERPILLAR | 416E |
| CATERPILLAR | 416F |
| CATERPILLAR | 420D |
| CATERPILLAR | 420E |
| CATERPILLAR | 420F |
| CATERPILLAR | 422E |
| CATERPILLAR | 422F |
| CATERPILLAR | 424D |
| CATERPILLAR | 426 |
| CATERPILLAR | 426B |
| CATERPILLAR | 426C |
| CATERPILLAR | 428 |
| CATERPILLAR | 428B |
| CATERPILLAR | 428C |
| CATERPILLAR | 428D |
| CATERPILLAR | 428E |
| CATERPILLAR | 428F |
| CATERPILLAR | 430D |
| CATERPILLAR | 430E |
| CATERPILLAR | 430F |
| CATERPILLAR | 432D |
| CATERPILLAR | 432E |
| CATERPILLAR | 432F |
| CATERPILLAR | 434E |
| CATERPILLAR | 434F |
| CATERPILLAR | 436 |
| CATERPILLAR | 436B |
| CATERPILLAR | 436C |
| CATERPILLAR | 438B |
| CATERPILLAR | 438C |
| CATERPILLAR | 438D |
| CATERPILLAR | 442D |
| CATERPILLAR | 442E |
| CATERPILLAR | 444E |
| CATERPILLAR | 444F |
| CATERPILLAR | 446D |
| CATERPILLAR | 450E |
| CATERPILLAR | 450F |
| CATERPILLAR | 902 |
| CATERPILLAR | 904B |
| CATERPILLAR | 904H |
| CATERPILLAR | 906 |
| CATERPILLAR | 906H |
| CATERPILLAR | 906H2 |
| CATERPILLAR | 907H |
| CATERPILLAR | 907H2 |
| CATERPILLAR | 908 |
| CATERPILLAR | 908H |
| CATERPILLAR | 908H2 |
| CATERPILLAR | C |
| Решта | Інші |
| CATERPILLAR | E |
| CATERPILLAR | TH210 |
| CATERPILLAR | TH82 |
| CATERPILLAR | 303 |
| Альтернативні/перехресні індекси | ||
|---|---|---|
| 9T4007 | GL9T4007 | SZ36SW30H22# |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку поршневого штока гідроциліндра по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 9T4007, GL9T4007, SZ36SW30H22 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA TŁOCZYSKA SIŁOWNIKA CAT 303.5C 305E 428E 428F |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 9T4007 |
| Категорія товару | Втулка |
| Марка | CAT |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 9T4007, GL9T4007, SZ36SW30H22 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 22 мм, зовнішній діаметр: 36 мм, внутрішній діаметр: 30 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка поршневого гідроциліндру штока |
- Ціна: 216 ₴



