Втулка, розподілвал CAT 120, 12, 135H, 140, 160K, 205B, 211B, 214B, 30/30, 3114, 3116, 3126, 320, 322
312 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001277
Відправка з 06 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для колісних екскаваторів
Наша втулка найвищої якості є ідеальним рішенням для колісних екскаваторів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 120H, 120K, 12K, 12M, 135H, 140G, 140K, 140M, 160K, 205B, 211B, 214B, 30/30, 3114, 3116, 3126, 3126B, 3126E, 320, 320B, 322B, 322C. Його розробка та виробництво були зосереджені на забезпеченні надійності та досягненні оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка з параметрами: внутрішній діаметр 65,318 mm, зовнішній діаметр 69,096 мм також довжина 19 mm, ідеально адаптований до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція відрізняється не тільки відмінною якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Це гарантує, що ваші машини працюватимуть з максимальною ефективністю, уникаючи непотрібних простоїв.
Інвестуйте в наші втулки та оптимізуйте роботу ваших машин Caterpillar, подовжуючи термін їх служби. Наша пропозиція підкреслює якість і надійність, що дозволить вам насолодитися повною ефективністю приладів.
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 120H |
| CATERPILLAR | 120K |
| CATERPILLAR | 120K2 |
| CATERPILLAR | 12K |
| CATERPILLAR | 12M |
| CATERPILLAR | 135H |
| CATERPILLAR | 140G |
| CATERPILLAR | 140K |
| CATERPILLAR | 140K2 |
| CATERPILLAR | 140M |
| CATERPILLAR | 160K |
| CATERPILLAR | 205B |
| CATERPILLAR | 211B |
| CATERPILLAR | 214B |
| CATERPILLAR | 3114 |
| CATERPILLAR | 3116 |
| CATERPILLAR | 3126 |
| CATERPILLAR | 3126B |
| CATERPILLAR | 320B |
| CATERPILLAR | 322B |
| CATERPILLAR | 322C |
| CATERPILLAR | 324D |
| CATERPILLAR | 325 |
| CATERPILLAR | 325B |
| CATERPILLAR | 325C |
| CATERPILLAR | 325D |
| CATERPILLAR | 326D |
| CATERPILLAR | 328D |
| CATERPILLAR | 329D |
| CATERPILLAR | 446B |
| CATERPILLAR | 446D |
| CATERPILLAR | 525B |
| CATERPILLAR | 525C |
| CATERPILLAR | 535B |
| CATERPILLAR | 535C |
| CATERPILLAR | 545C |
| CATERPILLAR | 561M |
| CATERPILLAR | 561N |
| CATERPILLAR | 574 |
| CATERPILLAR | 613C2 |
| CATERPILLAR | 815B |
| CATERPILLAR | 918F |
| CATERPILLAR | 924F |
| CATERPILLAR | 928G |
| CATERPILLAR | 938F |
| CATERPILLAR | 938G |
| CATERPILLAR | 938G2 |
| CATERPILLAR | 950F |
| CATERPILLAR | 950F2 |
| CATERPILLAR | 950G |
| CATERPILLAR | 950G2 |
| CATERPILLAR | 950H |
| CATERPILLAR | 953C |
| CATERPILLAR | 960F |
| CATERPILLAR | 962G |
| CATERPILLAR | 962G2 |
| CATERPILLAR | 962H |
| CATERPILLAR | 963B |
| CATERPILLAR | 963C |
| CATERPILLAR | C7 |
| CATERPILLAR | C93 |
| CATERPILLAR | D5M |
| CATERPILLAR | D5N |
| CATERPILLAR | D6M |
| CATERPILLAR | D6N |
| CATERPILLAR | IT12B |
| CATERPILLAR | IT24F |
| CATERPILLAR | IT28F |
| CATERPILLAR | IT28G |
| CATERPILLAR | IT38F |
| CATERPILLAR | IT38G |
| CATERPILLAR | IT38G2 |
| CATERPILLAR | IT62G |
| CATERPILLAR | IT62G2 |
| CATERPILLAR | IT62H |
| Альтернативні/перехресні індекси | |
|---|---|
| 2W7213 | GL2W7213 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку, розподілвал по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA, WAŁ ROZRZĄDU CAT 120, 12, 135H, 140, 160K, 205B, 211B, 214B, 30/30, 3114, 3116, 3126, 320, 322 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 2W7213 |
| Категорія товару | Втулка |
| Код запчастини | 2W7213, GL2W7213 |
| Марка | CAT |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 2W7213, GL2W7213 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | Внутрішній діаметр 65,318 мм, зовнішній діаметр 69,096 мм, довжина 19 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка, розкрив |
| Тип техніки | Спецтехніка |
- Ціна: 312 ₴



