Втулка, стартер CAT 1090, 1140, 1160, 1190, 120M, 1290T, 12, 1390, 140, 14, 16 , 160M, 1673, 1693
151 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001343
Відправка з 06 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для колісних екскаваторів
Наша втулка найвищої якості є ідеальним рішенням для колісних екскаваторів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 1090, 1140, 1160, 1190, 1190T, 120M, 1290T, 12E, 12M, 1390, 140G, 140M, 14H, 14M, 16 , 160M, 1673, 1673B, 1673C, 1693. Його розробка та виробництво були зосереджені на забезпеченні надійності та досягненні оптимальної продуктивності ваших машин.
Наша пропозиція відрізняється не тільки відмінною якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Це гарантує, що ваші машини працюватимуть з максимальною ефективністю, уникаючи непотрібних простоїв.
Інвестуйте в наші втулки та оптимізуйте роботу ваших машин Caterpillar, подовжуючи термін їх служби. Наша пропозиція підкреслює якість і надійність, що дозволить вам насолодитися повною ефективністю приладів.
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 571G |
| CATERPILLAR | 572G |
| CATERPILLAR | 578 |
| CATERPILLAR | 6015 |
| CATERPILLAR | 6020B |
| CATERPILLAR | 6030 |
| CATERPILLAR | 6040 |
| CATERPILLAR | 615 |
| CATERPILLAR | 637D |
| CATERPILLAR | 637E |
| CATERPILLAR | 651 |
| CATERPILLAR | 770 |
| CATERPILLAR | 770G |
| CATERPILLAR | 771C |
| CATERPILLAR | 771D |
| CATERPILLAR | 772 |
| CATERPILLAR | 772B |
| CATERPILLAR | 772G |
| CATERPILLAR | 773D |
| CATERPILLAR | 773F |
| CATERPILLAR | 775F |
| CATERPILLAR | 777 |
| CATERPILLAR | 777C |
| CATERPILLAR | 777G |
| CATERPILLAR | 785D |
| CATERPILLAR | 785G |
| CATERPILLAR | 793D |
| CATERPILLAR | 793F |
| CATERPILLAR | 797F |
| CATERPILLAR | 824C |
| CATERPILLAR | 824H |
| CATERPILLAR | 834H |
| CATERPILLAR | 844 |
| CATERPILLAR | 844K |
| CATERPILLAR | 854G |
| CATERPILLAR | 936E |
| CATERPILLAR | 966L |
| CATERPILLAR | 966M |
| CATERPILLAR | 972H |
| CATERPILLAR | 972K |
| CATERPILLAR | 972M |
| CATERPILLAR | 973 |
| CATERPILLAR | 973C |
| CATERPILLAR | 980F |
| CATERPILLAR | 980G |
| CATERPILLAR | 980K |
| CATERPILLAR | 980L |
| CATERPILLAR | 980M |
| CATERPILLAR | 982M |
| CATERPILLAR | 986K |
| CATERPILLAR | 988F |
| CATERPILLAR | 988H |
| CATERPILLAR | 988K |
| CATERPILLAR | 990K |
| CATERPILLAR | 992K |
| CATERPILLAR | 993K |
| CATERPILLAR | 994D |
| CATERPILLAR | D10N |
| CATERPILLAR | D10R |
| CATERPILLAR | D11N |
| CATERPILLAR | D11R |
| CATERPILLAR | D11T |
| CATERPILLAR | D7E |
| CATERPILLAR | D7G |
| CATERPILLAR | D7R |
| CATERPILLAR | D8N |
| CATERPILLAR | D8T |
| CATERPILLAR | D9L |
| CATERPILLAR | D9T |
| CATERPILLAR | PL83 |
| CATERPILLAR | PL87 |
| Альтернативні/перехресні індекси | |
|---|---|
| 4M1896 | GL4M1896 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку, стартер по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 4M1896, GL4M1896 |
| Виробник | CAT |
| Марка | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA, ROZRUSZNIK CAT 1090, 1140, 1160, 1190, 120M, 1290T, 12, 1390, 140, 14, 16 , 160M, 1673, 1693 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 4M1896 |
| Категорія товару | Втулка |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 4M1896, GL4M1896 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка, стартер |
- Ціна: 151 ₴



