Втулка CATERPILLAR 1090, 1190, 120, 1290T, 12, 130G, 135H, 140, 143H, 14
456 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001603
Відправка з 06 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для колісних екскаваторів - 50X35X15
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших колісних екскаваторів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 1090, 1190, 1190T, 120G, 120H, 120K, 1290T, 12F, 12G, 12H, 12K, 130G, 135H, 140B, 140G, 140H, 140K, 143H, 14E, 14G, 14H. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка наступних розмірів: внутрішній діаметр 50,8 mm, зовнішній діаметр 35,032 мм також довжина 15,88 мм, ідеально підходить до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція характеризується не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють повністю ефективно, уникаючи зайвих простоїв .
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте свої машини за допомогою запропонованих нами високоякісних та надійних деталей.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 15,88 mm |
| зовнішній діаметр: | 35,032 mm |
| внутрішній діаметр: | 50,8 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 112F |
| CATERPILLAR | 120 |
| CATERPILLAR | 120B |
| CATERPILLAR | 120G |
| CATERPILLAR | 12E |
| CATERPILLAR | 12F |
| CATERPILLAR | 12G |
| CATERPILLAR | 130G |
| CATERPILLAR | 140 |
| CATERPILLAR | 140B |
| CATERPILLAR | 140G |
| CATERPILLAR | 14E |
| CATERPILLAR | 14G |
| CATERPILLAR | 160H |
| CATERPILLAR | 215 |
| CATERPILLAR | 215B |
| CATERPILLAR | 215C |
| CATERPILLAR | 215D |
| CATERPILLAR | 219 |
| CATERPILLAR | 219D |
| CATERPILLAR | 225 |
| CATERPILLAR | 225B |
| CATERPILLAR | 225D |
| CATERPILLAR | 229 |
| CATERPILLAR | 229D |
| CATERPILLAR | 235 |
| CATERPILLAR | 235B |
| CATERPILLAR | 235C |
| CATERPILLAR | 235D |
| CATERPILLAR | 245 |
| CATERPILLAR | 245B |
| CATERPILLAR | 320 |
| CATERPILLAR | 320B |
| CATERPILLAR | 320C |
| CATERPILLAR | 330 |
| CATERPILLAR | 561C |
| CATERPILLAR | 561D |
| CATERPILLAR | 561H |
| CATERPILLAR | 571F |
| CATERPILLAR | 571G |
| CATERPILLAR | 572F |
| CATERPILLAR | 572G |
| CATERPILLAR | 613 |
| CATERPILLAR | 613B |
| CATERPILLAR | 613C |
| CATERPILLAR | 621 |
| CATERPILLAR | 621B |
| CATERPILLAR | 621E |
| CATERPILLAR | 627 |
| CATERPILLAR | 627B |
| CATERPILLAR | 627E |
| CATERPILLAR | 631C |
| CATERPILLAR | 631D |
| CATERPILLAR | 910E |
| CATERPILLAR | 910F |
| CATERPILLAR | 920 |
| CATERPILLAR | 924F |
| CATERPILLAR | 928F |
| CATERPILLAR | 930 |
| CATERPILLAR | 938F |
| CATERPILLAR | 941 |
| CATERPILLAR | 941B |
| CATERPILLAR | 943 |
| CATERPILLAR | 950 |
| CATERPILLAR | 950E |
| CATERPILLAR | 950F |
| CATERPILLAR | 950G |
| CATERPILLAR | 951B |
| CATERPILLAR | 951C |
| CATERPILLAR | 953 |
| CATERPILLAR | 953B |
| CATERPILLAR | 955K |
| CATERPILLAR | 955L |
| CATERPILLAR | 963 |
| CATERPILLAR | 963B |
| CATERPILLAR | 966C |
| CATERPILLAR | 966E |
| CATERPILLAR | 966F |
| CATERPILLAR | 973 |
| CATERPILLAR | 977K |
| CATERPILLAR | 977L |
| CATERPILLAR | 980B |
| CATERPILLAR | 980C |
| CATERPILLAR | 980F |
| CATERPILLAR | 983B |
| CATERPILLAR | C9 |
| CATERPILLAR | D379B |
| CATERPILLAR | D3B |
| CATERPILLAR | D3C |
| CATERPILLAR | D4D |
| CATERPILLAR | D4E |
| CATERPILLAR | D5 |
| CATERPILLAR | D5B |
| CATERPILLAR | D5H |
| CATERPILLAR | D6C |
| CATERPILLAR | D6D |
| CATERPILLAR | D6H |
| CATERPILLAR | D7F |
| CATERPILLAR | D7G |
| CATERPILLAR | D7H |
| Альтернативні/перехресні індекси | |
|---|---|
| 5S9062 | GL5S9062 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 5S9062, GL5S9062 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 1090, 1190, 120, 1290T, 12, 130G, 135H, 140, 143H, 14 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 5S9062 |
| Категорія товару | Втулка |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 5S9062, GL5S9062 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 15,88 мм, зовнішній діаметр: 35,032 мм, внутрішній діаметр: 50,8 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: 456 ₴



