Штифт (палець, шпилька) KOMATSU
від 515 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000382
Відправка з 06 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
| Тип: |
|---|
| Грейдер |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| KOMATSU | GD555-3A |
| KOMATSU | GD555-3C |
| KOMATSU | GD555-5 |
| KOMATSU | GD655-3A |
| KOMATSU | GD655-3C |
| KOMATSU | GD655-3C/VH |
| KOMATSU | GD655-3E0 |
| KOMATSU | GD655-5 |
| KOMATSU | GD675-3A |
| KOMATSU | GD675-3C |
| KOMATSU | GD675-3E0 |
| KOMATSU | GD675-5 |
| KOMATSU | PW150-1 |
| KOMATSU | WA100-1 |
| KOMATSU | WA100-1/A |
| KOMATSU | WA100-3/H |
| KOMATSU | WA100-3/HW |
| KOMATSU | WA100-3/X |
| KOMATSU | WA100-3A |
| KOMATSU | WA100-3A/S |
| KOMATSU | WA100-3A/SN |
| KOMATSU | WA100-5 |
| KOMATSU | WA100-5/CN |
| KOMATSU | WA100-5/SN |
| KOMATSU | WA100-5/SS |
| KOMATSU | WA100-5/TK |
| KOMATSU | WA100SS-1 |
| KOMATSU | WA100SSS-1 |
| KOMATSU | WA120-1 |
| KOMATSU | WA120-3/3T |
| KOMATSU | WA120-3/4T |
| KOMATSU | WA120-3/D |
| KOMATSU | WA120-3A |
| KOMATSU | WA120L-3 |
| KOMATSU | WA150-1 |
| KOMATSU | WA150-1/A |
| KOMATSU | WA150-3 |
| KOMATSU | WA150-3/SN |
| KOMATSU | WA150-3/X |
| KOMATSU | WA150-5 |
| KOMATSU | WA150-5/A |
| KOMATSU | WA150-5/CN |
| KOMATSU | WA150-5/SS |
| KOMATSU | WA150-5/TK |
| KOMATSU | WA150-5/W |
| KOMATSU | WA150-5/WC |
| KOMATSU | WA150-6 |
| KOMATSU | WA150L-5 |
| KOMATSU | WA150PZ-5 |
| KOMATSU | WA150PZ-6 |
| KOMATSU | WA180-1 |
| KOMATSU | WA180-3 |
| KOMATSU | WA180-3/A |
| KOMATSU | WA180-3/X |
| KOMATSU | WA180L-3 |
| KOMATSU | WA180PT-3 |
| KOMATSU | WA200-1 |
| KOMATSU | WA200-1/A |
| KOMATSU | WA200-3 |
| KOMATSU | WA200-3/SN |
| KOMATSU | WA200-3/X |
| KOMATSU | WA200-5 |
| KOMATSU | WA200-5/SN |
| KOMATSU | WA200-5/SS |
| KOMATSU | WA200-5/W |
| KOMATSU | WA200-6 |
| KOMATSU | WA200L-5 |
| KOMATSU | WA200PT-5 |
| KOMATSU | WA200PTL-5 |
| KOMATSU | WA200PZ-6 |
| KOMATSU | WA250-1 |
| KOMATSU | WA250-3 |
| KOMATSU | WA250-3/SN |
| KOMATSU | WA250-3/X |
| KOMATSU | WA250-3A |
| KOMATSU | WA250-5 |
| KOMATSU | WA250-6 |
| KOMATSU | WA250L-3 |
| KOMATSU | WA250L-3/KM |
| KOMATSU | WA250L-5 |
| KOMATSU | WA250PT-3 |
| KOMATSU | WA250PT-5 |
| KOMATSU | WA250PTL-5 |
| KOMATSU | WA250PZ-5 |
| KOMATSU | WA250PZ-6 |
| KOMATSU | WA270-5 |
| KOMATSU | WA270-5/SN |
| KOMATSU | WA300-1 |
| KOMATSU | WA300-1/A |
| KOMATSU | WA300-3A |
| KOMATSU | WA300-3A/SN |
| KOMATSU | WA300-3A/X |
| KOMATSU | WA300-3CS |
| KOMATSU | WA300L-3 |
| KOMATSU | WA320 |
| KOMATSU | WA320-1 |
| KOMATSU | WA320-1R |
| KOMATSU | WA320-3 |
| KOMATSU | WA320-3/BO |
| KOMATSU | WA320-3/DZ |
| KOMATSU | WA320-3/X |
| KOMATSU | WA320-3CS |
| KOMATSU | WA320-3H |
| KOMATSU | WA320-5 |
| KOMATSU | WA320-5/W |
| KOMATSU | WA320-6 |
| KOMATSU | WA320L-5 |
| KOMATSU | WA320PZ-6 |
| KOMATSU | WA350-3/H |
| KOMATSU | WA350-3/X |
| KOMATSU | WA350-3A |
| KOMATSU | WA350-3A/S |
| KOMATSU | WA350-3A/SN |
| KOMATSU | WA380 |
| KOMATSU | WA380-3 |
| KOMATSU | WA380-3/X |
| KOMATSU | WA380-5 |
| KOMATSU | WA380-5/SN |
| KOMATSU | WA380-5/TN |
| KOMATSU | WA380-5/W |
| KOMATSU | WA380-6 |
| KOMATSU | WA380-6/EA |
| KOMATSU | WA380-6/NA |
| KOMATSU | WA380-6/W |
| KOMATSU | WA380-7 |
| KOMATSU | WA380-DZ/3 |
| KOMATSU | WA400-5 |
| KOMATSU | WA430-5 |
| KOMATSU | WA430-5/SN |
| KOMATSU | WA430-5/W |
| KOMATSU | WA430-6 |
| KOMATSU | WA430-6/EA |
| KOMATSU | WA430-6/NA |
| KOMATSU | WA430-6/W |
| KOMATSU | WA430-6E0 |
| KOMATSU | Інші |
| / BOLT | / БОЛТ | / ČEP |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Штифта (Пальця, Шпильку) по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 419.22.12570 |
| Виробник | Komatsu |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | SWORZEŃ KOMATSU |
| Бренд виробника | KOMATSU |
| Вид транспорту | Грейдер |
| Каталожний номер | 419.22.12570 |
| Категорія товару | Палець / Штифт |
| Мoдель | KOMATSU |
| Марка | KOMATSU |
| Призначення | Komatsu |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 419.22.12570 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Палець / Штифт |
| Тип запчастини/вузла | Штифт (палець, шпилька) |
| Тип техніки | Грейдер |
- Ціна: від 515 ₴



