


4259546 Водяна помпа DEUTZ BF1012 / TCD2012
7 502 ₴
- Під замовлення
- Код: dsc-1-05034
Відправка з 09 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
4259546 Водяна помпа DEUTZ BF1012 / TCD2012 високої якості за вигідною ціною з доставкою по Україні та інші деталі з категорії Водяні помпи / Прокладки для вашої спецтехніки та двигуна Deutz ми пропонуємо купити в нашому інтернет-магазині ТОВ «Техноактив Інвест».
Кріплення на 6 гвинтів / вентилятор на 3 болти / висота корпусу насоса 91 мм / Насос Комплектний містить прокладки та з'єднувач з ущільнюючими кільцями
Номер заміни: 04801515 04206172 04198119 04198116 04256850 02937603 04198234 04259546
02937437 02931831 04204095 02937454 04256852 04259546 F119200610060 F119200610080
Перед замовленням перевірте номер деталі. Потрібна додаткова інформація? Не знайшли деталь, яку шукали?
Водяна помпа забезпечує циркуляцію охолоджуючої рідини в системі охолодження двигуна, підтримуючи оптимальну температуру двигуна. З часом водяна помпа може зношуватися або пошкоджуватися, що може призвести до порушення циркуляції охолоджуючої рідини. Зношення підшипників або ущільнень може спричинити витоки і перегрів двигуна. Якщо не замінити її вчасно, можливе закипання рідини та пошкодження головки блоку циліндрів. Порушення циркуляції охолоджуючої рідини може призвести до перегріву двигуна та його пошкодження.
Загальні переваги своєчасної заміни деталей водяного насоса
- Запобігання перегріву двигуна та його поломки.
- Забезпечення оптимальної роботи системи охолодження.
- Збільшення терміну служби двигуна.
- Зниження витрат на ремонт.
Водяна помпа 4259546 призначається для двигунів/вузлів: Deutz BF 4M 1012, Deutz BF 6M 1012, Deutz TCD 2012 L4 2V, Deutz TCD 2012 L6 2V
Наші покупці деталь за кодом 4259546 для двигуна / вузла марки Deutz називають ще як Водяна помпа чи Водяний насос.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано великий вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісової, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів. Ми доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати товарну позицію Водяна помпа DEUTZ BF1012 / TCD2012 (4259546) за більш низькою ціною в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину або вузол для вашої спецтехніки - скористайтесь пошуком по сайту або фільтром чи перейдіть в каталог:
✓Оперативний підбір та надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProPartsDiesel |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | 4259546 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | POMPA WODY DEUTZ BF1012 / TCD2012_x000D_ |
| Інші варіанти | Код товару: 04259546-00 |
| Каталожний номер | 4259546 |
| Категорія товару | Водяні помпи/Прокладки |
| Мoдель | Deutz BF 4M 1012, Deutz BF 6M 1012, Deutz TCD 2012 L4 2V, Deutz TCD 2012 L6 2V |
| Марка | Deutz |
| Марка двигуна | Deutz |
| Модель двигуна | Deutz BF 4M 1012, Deutz BF 6M 1012, Deutz TCD 2012 L4 2V, Deutz TCD 2012 L6 2V |
| Призначення | Deutz BF 4M 1012, Deutz BF 6M 1012, Deutz TCD 2012 L4 2V, Deutz TCD 2012 L6 2V |
| Переваги в нашій роботі | без помічників, підбір запчастин, надійна та швидка поставка, оригінальні запчастини або якісні аналоги, вигідні ціни, гарантія |
| Шлях | Deutz➤Водяні помпи/Прокладки |
| Сумісність з маркою | Deutz |
| Тип запчастини/вузла | Водяний насос |
- Ціна: 7 502 ₴



