04900634 Болт головки DEUTZ TCD 2013 4V
579 ₴
- Під замовлення
- Код: dsc-1-06153
Відправка з 05 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
04900634 Болт головки DEUTZ TCD 2013 4V високої якості за вигідною ціною з доставкою по Україні та інші деталі з категорії Болти для вашої спецтехніки та двигуна Deutz ми пропонуємо купити в нашому інтернет-магазині ТОВ «Техноактив Інвест».
Розміри: M15 x 2 x 170
4 цил - 14 шт.
6 цил. - 20 шт.
Перед замовленням перевірте номер деталі. Потрібна додаткова інформація? Не знайшли деталь, яку шукали?
Болти головки блоку циліндрів витримують значні температурні та механічні навантаження, забезпечуючи герметичність між головкою і блоком. При демонтажі вони можуть втрачати свою міцність або розтягуватись. Повторне використання зношених болтів може призвести до розриву прокладки головки, втрати компресії та перегріву двигуна.
Загальні рекомендації щодо експлуатації болтів:
- Використовуйте тільки якісні болти, рекомендовані виробником двигуна.
- Затягуйте болти з необхідним моментом затягування, використовуючи динамометричний ключ.
- Регулярно перевіряйте стан болтів та їх затяжку.
- Своєчасно замінюйте зношені або пошкоджені болти.
Дотримання цих рекомендацій забезпечить надійну та безпечну роботу двигуна вашої спецтехніки.
Болт головки 04900634 призначається для двигунів/вузлів: Deutz TCD 2013 L4 4V, Deutz TCD 2013 L6 4V
Наші покупці деталь за кодом 04900634 для двигуна / вузла марки Deutz називають ще як Болт головки чи Болт ГБЦ.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано великий вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісової, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів. Ми доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати товарну позицію Болт головки DEUTZ TCD 2013 4V (04900634) за більш низькою ціною в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину або вузол для вашої спецтехніки - скористайтесь пошуком по сайту або фільтром чи перейдіть в каталог:
✓Оперативний підбір та надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProPartsDiesel |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | 04900634 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | ŚRUBA GŁOWICY DEUTZ TCD 2013 4V_x000D_ |
| Інші варіанти | Код товару: 04900633 |
| Каталожний номер | 04900634 |
| Категорія товару | Болти |
| Мoдель | Deutz TCD 2013 L4 4V, Deutz TCD 2013 L6 4V |
| Марка | Deutz |
| Марка двигуна | Deutz |
| Модель двигуна | Deutz TCD 2013 L4 4V, Deutz TCD 2013 L6 4V |
| Призначення | Deutz TCD 2013 L4 4V, Deutz TCD 2013 L6 4V |
| Переваги в нашій роботі | без помічників, підбір запчастин, надійна та швидка поставка, оригінальні запчастини або якісні аналоги, вигідні ціни, гарантія |
| Шлях | Deutz➤Болти |
| Сумісність з маркою | Deutz |
| Тип запчастини/вузла | Болт головки |
- Ціна: 579 ₴



