04907209 Болт маховика DEUTZ TCD 2013 4V
181 ₴
- Під замовлення
- Код: dsc-1-06303
Відправка з 11 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
04907209 Болт маховика DEUTZ TCD 2013 4V високої якості за вигідною ціною з доставкою по Україні та інші деталі з категорії Болти для вашої спецтехніки та двигуна Deutz ми пропонуємо купити в нашому інтернет-магазині ТОВ «Техноактив Інвест».
Перед замовленням перевірте номер деталі. Потрібна додаткова інформація? Чи не знайшли потрібну деталь? Зв'яжіться з нашими менеджерами.
Болти маховика кріплять маховик до колінчастого вала. Їх ослаблення може призвести до втрати балансу колінчастого вала та серйозних пошкоджень двигуна.
Загальні рекомендації щодо експлуатації болтів:
- Використовуйте тільки якісні болти, рекомендовані виробником двигуна.
- Затягуйте болти з необхідним моментом затягування, використовуючи динамометричний ключ.
- Регулярно перевіряйте стан болтів та їх затяжку.
- Своєчасно замінюйте зношені або пошкоджені болти.
Дотримання цих рекомендацій забезпечить надійну та безпечну роботу двигуна вашої спецтехніки.
Болт маховика 04907209 призначається для двигунів/вузлів: Deutz TCD 2013 L4 4V, Deutz TCD 2013 L6 4V
Наші покупці деталь за кодом 04907209 для двигуна / вузла марки Deutz називають ще як Болт маховика чи Гвинт маховика, Кронштейн маховика, Кріплення маховика, Фіксатор маховика.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано великий вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісової, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів. Ми доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати товарну позицію Болт маховика DEUTZ TCD 2013 4V (04907209) за більш низькою ціною в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину або вузол для вашої спецтехніки - скористайтесь пошуком по сайту або фільтром чи перейдіть в каталог:
✓Оперативний підбір та надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProPartsDiesel |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | 04907209 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | ŚRUBA KOŁA ZAMACHOWEGO DEUTZ TCD 2013 4V_x000D_ |
| Каталожний номер | 04907209 |
| Категорія товару | Болти |
| Мoдель | Deutz TCD 2013 L4 4V, Deutz TCD 2013 L6 4V |
| Марка | Deutz |
| Марка двигуна | Deutz |
| Модель двигуна | Deutz TCD 2013 L4 4V, Deutz TCD 2013 L6 4V |
| Призначення | Deutz TCD 2013 L4 4V, Deutz TCD 2013 L6 4V |
| Переваги в нашій роботі | без помічників, підбір запчастин, надійна та швидка поставка, оригінальні запчастини або якісні аналоги, вигідні ціни, гарантія |
| Шлях | Deutz➤Болти |
| Сумісність з маркою | Deutz |
| Тип запчастини/вузла | Болт маховика |
- Ціна: 181 ₴



