
PC395A Опорний каток CAT 215B, 225
8 744 ₴
- В наявності
- Код: srx-00085
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Підходить для техніки: CAT 215B, CAT225, доOSAN, DAEWOO, SOLAR, HITACHI, LIEBHERR.
Інші каталожні номери: BERCO PC395; CATERPILLAR 7T6393; CATERPILLAR 7T6394; CATERPILLAR 8E5745; DAEWOO 200104-00012A; DAEWOO 200104-00021; DAEWOO 2270-1098; DAEWOO 2270-1098A; DAEWOO 9270-6002; DROTT 505093; HANOMAG 2932512M91; HITACHI 9066510; HITACHI 9402849; HYMAC 446C7001; HYMAC 447B8013; INGERSOLL RAND 57040529; ITM A3208000M00; JOHN DEERE AT107142; LIEBHERR 4467001; LIEBHERR 4778013; LIEBHERR 9020951; LIEBHERR 9041493; LIEBHERR 9044176; POCLAIN-CASE POCLAIN F0342337; POCLAIN-CASE POCLAIN H0842313; POCLAIN-CASE POCLAIN Q0042380; POCLAIN-CASE POCLAIN ZKI342337; PRIESTMAN 234203; RICHIER 308512524; RICHIER 308562529; SUMITOMO-LINKBELT 98A2018C; TELCO-TATA 9TD01086; TELCO-TATA TD01086; TESMEC T00-2600-095; VPI VPC395V.
Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок.
Доставка Новою Поштою по всій Україні, можливий самовивіз зі складу.
Постачання будь-яких інших запчастин під замовлення протягом 3–5 робочих днів.
technoaktyv.com.ua
Консультація, підбір та комерційна пропозиція — за телефоном (067) 404-13-50 (Viber; Telegram; WhatsApp), (050) 339-06-84.
За потреби наші менеджери допоможуть з підбором та оформленням замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PC395A |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PC395A |
| Бренд виробника | CAT, DOOSAN |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | BERCO PC395 |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | CAT 215B, CAT225, DOOSAN |
| Марка | CAT, DOOSAN |
| Призначення | Опорний каток PC395 для екскаватора CAT 215B, CAT225, доOSAN. |
| Номер | PC395A |
| Тип запчастини | Опорний коток для екскаватора |
| Тип запчастини/вузла | Опорний коток для екскаватора |
- Ціна: 8 744 ₴



