VA542A Опорний каток EXTEC C10
10 889 ₴
- В наявності
- Код: srx-00090
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Підходить для техніки: Fiat Hitahi FH95, EXTEC C10, O&K Terex RH2.12, FIAT ALLIS FE12 FE14.
Інші каталожні номери: BENATI 2102022; BENFRA 005.1676; BERCO VA542; CATERPILLAR 192-8142; COSMOTER 817000049; EXTEC UC4027; FAI 820220003; FAI 820220004; FAI 820220024; HINOWA 05079800; ITM A4605000M00; ITM A4605000Y00; LALTESI 68207; MAC-MOTER 45024062; MAIT 2175036; O.M. (ДРОБАРКА) 274046050001; PMI 960090; SIMIT 45024062; SIMIT 71318292; TESMEC 36400878; VPI VA4605000; VPI VVA542.
Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок.
Доставка Новою Поштою по всій Україні, можливий самовивіз зі складу.
Постачання будь-яких інших запчастин під замовлення протягом 3–5 робочих днів.
technoaktyv.com.ua
Консультація, підбір та комерційна пропозиція — за телефоном (067) 404-13-50 (Viber; Telegram; WhatsApp), (050) 339-06-84.
За потреби наші менеджери допоможуть з підбором та оформленням замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VA542A |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VA542A |
| Бренд виробника | Fiat Hitahi, EXTEC, O&K Terex, FIAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | BENATI 2102022 |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | Fiat Hitahi FH95, EXTEC C10, O&K Terex RH212, FIAT ALLIS FE12 FE14 |
| Марка | Fiat Hitahi, EXTEC, O&K Terex, FIAT |
| Призначення | Опорний каток VA542 для екскаватора Fiat Hitahi FH95, EXTEC C10, O&K Terex RH2.12, FIAT ALLIS FE12 FE14. |
| Номер | VA542A |
| Тип запчастини | Опорний коток для екскаватора |
| Тип запчастини/вузла | Опорний коток для екскаватора |
- Ціна: 10 889 ₴



