
LH696A/FT3721A Опорний каток CAT 235
16 333 ₴
- В наявності
- Код: srx-00092
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Підходить для техніки: CAT 235, ATLAS, DEAWOO, HITACHI, LIEBHERR, VOLVO.
Інші каталожні номери: AMERICAN-HOIST 3-003153; ATLAS-TEREX 855194; BANTAM-KOEHRING 3018.57692, BANTAM-KOEHRING 3018.57768, BANTAM-KOEHRING 422V0036; BENATI 2104001, BENATI 2104021; BENFRA 005.2027; BERCO FT3721, BERCO LH27, BERCO LH27B, BERCO LH27E, BERCO LH696, BERCO LH696C, BERCO LJ696D, BERCO SI805; CASAGRANDE 95505002, CASAGRANDE 95505023; CATERPILLAR 7T6396, CATERPILLAR 8E4579; DAEWOO 200104-00001B, DAEWOO 2270-6084, DAEWOO 2270-9401A; DEMAG 519672; DRESSER-FURUKAWA 3194637R91, DRESSER-FURUKAWA 3372006R91, DRESSER-FURUKAWA 3372095R91, DRESSER-FURUKAWA 3380360H91; FAI 030.03.001, FAI 820220002, FIAT-HITACHI 71400941, FIAT-HITACHI 71466885, FIAT-HITACHI 71483187; GAMBETTI-BARRE M203910001; HITACHI 9066690, HITACHI 9097400, HITACHI 9114619, HITACHI 9114682, HITACHI 9147345, HITACHI 9168173; INGERSOLL RAND 57070997; ITM A14060A0M00, ITM A7130000Y00; JOHN DEERE AT201169, JOHN DEERE AT250257; LIEBHERR 5000950, LIEBHERR 5205010, LIEBHERR 5601872, LIEBHERR 5605668, LIEBHERR 5612651; LIEBHERR 5612673, LIEBHERR 5618394; MAIT 2.175.008, MAIT 2175008; PMI 960073, PMI 960304; PRIESTMAN 1500772, PRIESTMAN 234404; RICHIER 484310665, RICHIER 484311865; TESMEC T00-2600-127; VOLVO 14043993, VOLVO 14043993-6, VOLVO 43993; VPI VAT250257V.
Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок.
Доставка Новою Поштою по всій Україні, можливий самовивіз зі складу.
Постачання будь-яких інших запчастин під замовлення протягом 3–5 робочих днів.
technoaktyv.com.ua
Консультація, підбір та комерційна пропозиція — за телефоном (067) 404-13-50 (Viber; Telegram; WhatsApp), (050) 339-06-84.
За потреби наші менеджери допоможуть з підбором та оформленням замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LH696A/FT3721A |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | LH696A/FT3721A |
| Бренд виробника | CAT, ATLAS, DEAWOO, HITACHI, LIEBHERR, VOLVO |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | AMERICAN-HOIST 3-003153 |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | CAT 235, ATLAS, DEAWOO, HITACHI, LIEBHERR, VOLVO |
| Марка | CAT, ATLAS, DEAWOO, HITACHI, LIEBHERR, VOLVO |
| Призначення | Опорний каток LH696 для екскаватора CAT 235, ATLAS, DEAWOO, HITACHI, LIEBHERR, VOLVO. |
| Номер | LH696A/FT3721A |
| Тип запчастини | Опорний коток для екскаватора |
| Тип запчастини/вузла | Опорний коток для екскаватора |
- Ціна: 16 333 ₴



