CR1329A Опорний каток LIEBHERR LR611
12 539 ₴
- В наявності
- Код: srx-00094
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Підходить для техніки: LIEBHERR LR611, LIEBHERR CR1329A, CAT D4C, CAT D4D, CAT D4E.
Вага: 43 кг.
Інші каталожні номери: BERCO CR1329; BERCO CR1329C; BERCO CR1329D; BERCO CR1329E; CATERPILLAR 118-1609; CATERPILLAR 1M4213; CATERPILLAR 2Y9612; CATERPILLAR 3K2780; CATERPILLAR 4B5291; CATERPILLAR 4B9717; CATERPILLAR 4F5323; CATERPILLAR 5H6101; CATERPILLAR 5K5202; CATERPILLAR 6B6238; CATERPILLAR 6T9883; CATERPILLAR 7F2466; CATERPILLAR 7K8084; CATERPILLAR 7K8096; CATERPILLAR 8B1600; CATERPILLAR 9P4211; CATERPILLAR 9P7787; LIEBHERR 5002779; LIEBHERR 5003854.
Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок.
Доставка Новою Поштою по всій Україні, можливий самовивіз зі складу.
Постачання будь-яких інших запчастин під замовлення протягом 3–5 робочих днів.
technoaktyv.com.ua
Консультація, підбір та комерційна пропозиція — за телефоном (067) 404-13-50 (Viber; Telegram; WhatsApp), (050) 339-06-84.
За потреби наші менеджери допоможуть з підбором та оформленням замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CR1329A |
| Виробник | Liebherr |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CR1329A |
| Бренд виробника | LIEBHERR, CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | BERCO CR1329 |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | LIEBHERR LR611, LIEBHERR CR1329A, CAT D4C, CAT D4D, CAT D4E |
| Марка | LIEBHERR, CAT |
| Призначення | Опорний каток CR1329 для бульдозера LIEBHERR LR611, LIEBHERR CR1329A, CAT D4C, CAT D4D, CAT D4E. |
| Номер | CR1329A |
| Тип запчастини | Опорний коток |
| Тип запчастини/вузла | Опорний коток |
- Ціна: 12 539 ₴



