CR1793A Опорний каток LIEBHERR LR631, LR632
14 519 ₴
- В наявності
- Код: srx-00097
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Підходить для техніки: CAT, LIEBHERR LR631, LIEBHERR LR632, LIEBHERR PR731B, LIEBHERR 732.
Інші каталожні номери: BERCO CR1793; BERCO CR1793C; BERCO CR1793D; CATERPILLAR 118-1614; CATERPILLAR 122-0216; CATERPILLAR 1V8052; CATERPILLAR 5M4447; CATERPILLAR 6Y2901; CATERPILLAR 9G8099; CATERPILLAR 9S9403; ITM A0106000S00; ITM A0106001M00; JOHN DEERE AT66098; JOHN DEERE AT75626; LIEBHERR 5003815; RICHIER 308512535; VPI VCR1793V.
Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок.
Доставка Новою Поштою по всій Україні, можливий самовивіз зі складу.
Постачання будь-яких інших запчастин під замовлення протягом 3–5 робочих днів.
technoaktyv.com.ua
Консультація, підбір та комерційна пропозиція — за телефоном (067) 404-13-50 (Viber; Telegram; WhatsApp), (050) 339-06-84.
За потреби наші менеджери допоможуть з підбором та оформленням замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CR1793A |
| Виробник | Liebherr |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CR1793A |
| Бренд виробника | CAT, LIEBHERR |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | BERCO CR1793 |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | CAT, LIEBHERR LR631, LIEBHERR LR632, LIEBHERR PR731B, LIEBHERR 732 |
| Марка | CAT, LIEBHERR |
| Призначення | Опорний каток CR1793 для бульдозера CAT, LIEBHERR LR631, LIEBHERR LR632, LIEBHERR PR731B, LIEBHERR 732. |
| Номер | CR1793A |
| Тип запчастини | Опорний коток для бульдозера |
| Тип запчастини/вузла | Опорний коток для бульдозера |
- Ціна: 14 519 ₴



