
CR1792A Опорний каток LIEBHERR LR631, 632, PR731B
13 793 ₴
- В наявності
- Код: srx-00099
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Підходить для техніки: LIEBHERR LR631, LIEBHER 632, LIEBHER PR731B, LIEBHER 732, CAT 235, CAT D6C, CAT D6D.
Вага: 59 кг.
Інші каталожні номери: BERCO CR1792; BERCO CR1792C; BERCO CR1792D; CATERPILLAR 118-1615; CATERPILLAR 122-0217; CATERPILLAR 1V8051; CATERPILLAR 5M4446; CATERPILLAR 6Y2903; CATERPILLAR 9G8098; CATERPILLAR 9S9404; JOHN DEERE AT66095; JOHN DEERE AT75766; LIEBHERR 5003816.
Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок.
Доставка Новою Поштою по всій Україні, можливий самовивіз зі складу.
Постачання будь-яких інших запчастин під замовлення протягом 3–5 робочих днів.
technoaktyv.com.ua
Консультація, підбір та комерційна пропозиція — за телефоном (067) 404-13-50 (Viber; Telegram; WhatsApp), (050) 339-06-84.
За потреби наші менеджери допоможуть з підбором та оформленням замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CR1792A |
| Виробник | Liebherr |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CR1792A |
| Бренд виробника | LIEBHERR, CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | BERCO CR1792 |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | LIEBHERR LR631, LIEBHER 632, LIEBHER PR731B, LIEBHER 732, CAT 235, CAT D6C, CAT D6D |
| Марка | LIEBHERR, CAT |
| Призначення | Опорний каток CR1792 для бульдозера LIEBHERR LR631, LIEBHER 632, LIEBHER PR731B, LIEBHER 732, CAT 235, CAT D6C, CAT D6D. |
| Номер | CR1792A |
| Тип запчастини | Опорний коток |
| Тип запчастини/вузла | Опорний коток |
- Ціна: 13 793 ₴



