KM859A Опорний каток KOMATSU D45E, D53A
17 819 ₴
- В наявності
- Код: srx-00101
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Підходить для техніки: KOMATSU D45E, KOMATSU D53A, KOMATSU D57, KOMATSU D58, KOMATSU D60, KOMATSU D40.
Вага: 44 кг.
Інші каталожні номери: BERCO KM11C; BERCO KM859; KOMATSU 131-30-00320; KOMATSU 131-30-00321; KOMATSU 131-30-00322; KOMATSU 131-30-00340; KOMATSU 131-30-00342; KOMATSU 131-30-56100; KOMATSU 140-30-00050; KOMATSU 140-30-00051; KOMATSU 140-30-00052; KOMATSU 140-30-00053; KOMATSU 140-30-00072.
Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок.
Доставка Новою Поштою по всій Україні, можливий самовивіз зі складу.
Постачання будь-яких інших запчастин під замовлення протягом 3–5 робочих днів.
technoaktyv.com.ua
Консультація, підбір та комерційна пропозиція — за телефоном (067) 404-13-50 (Viber; Telegram; WhatsApp), (050) 339-06-84.
За потреби наші менеджери допоможуть з підбором та оформленням замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | KM859A |
| Виробник | Komatsu |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KM859A |
| Бренд виробника | KOMATSU |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | BERCO KM11C |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | KOMATSU D45E, KOMATSU D53A, KOMATSU D57, KOMATSU D58, KOMATSU D60, KOMATSU D40 |
| Марка | KOMATSU |
| Призначення | Опорний каток KM859 для бульдозера KOMATSU D45E, KOMATSU D53A, KOMATSU D57, KOMATSU D58, KOMATSU D60, KOMATSU D40. |
| Номер | KM859A |
| Тип запчастини | Опорний коток |
| Тип запчастини/вузла | Опорний коток |
- Ціна: 17 819 ₴



